Call Steering –

řízení hovorů pomocí rozpoznávání řeči

Daktela podporuje Call Streering – technologii, díky které si můžete postavit vlastní logiku nad přicházejícími hovory a využít tak rychle se vyvíjející technologii rozpoznávání řeči. Ve své nejjednodušší podobě může tato technologie nahradit IVR, kdy se zákazníci volající na vaší infolinku nemusí proklikávat IVR – hlasovým rozcestníkem, ale stačí, když automatu povědí kam by chtěli být spojeni a systém následně posune hovor na příslušné oddělení a nebo přímo na pracovníka.





Daktela Barevné linky 8XX

Nad řízením hovorů si můžete postavit i vlastní složitější aplikaci s rozpoznáváním řeči, která přinese vyšší komfort volajícím zákazníkům a operátorům ušetří drahocený čas s odbavením hovoru.

Například – zákazník volá do cestovní kanceláře a na infolince bude slyšet hlášku „Dobrý den, dovolali jste se do cestovní kanceláře XY. Pokud máte zájem o konkrétní destinaci, po zaznění tónu vyslovte její název a budete přepojeni na pracovníka, který má danou destinaci na starosti“. Následně systém vyhodnotí co zákazník vyslovil a hovor směruje na správného pracovníka.



Základní Vlastnosti


Call steering směrování do front

Volající zákazníci mohou vyslovit konkrétní slovo nebo frázi a Daktela následně hovor přepojí do fronty, která je s daným textem svázána.


Custom aplikace přes API

Podpora složitějších aplikací přes API, kdy např. Daktela předá zpracování přepisu textu do externí aplikace a hovor je následně řízen podle výsledku odpovědi.



Call steering směrování na operátory

Volající zákazníci mohou vyslovit jméno operátora nebo klíčové slovo svázané s operátorem a Daktela zajistí přesné směrování na konkrétního operátora.


Rychlejší a komfortnější odbavení hovorů

Diky přesnému směrování hovorů do správných front a na operátory zajistíte komfortnější servis pro vaše klienty a rychlejší odbavení hovoru bez nutnosti přesměrování.



Call steering widget s přepisem

V Daktele je k dispozici widget, který můžete přidat operátorům pro příchozí hovory a uvidí na něm přepis toho co zákazník v aplikaci call-steering řekl.


Podpora mnoha jazyků

Používáme nejmodernější řečové technologie a neomezujeme se jen na češtinu. Dokážeme rozpoznat více než 60 jazyků.



Možnosti využití



Ve firmě pro směrování hovorů na konkrétní pracovníky na základě vyslovení jejich jména.

V kontaktním centru pro směrování hovoru na konkrétního operátora po vyslovení jeho jména.

V zákaznické péči pro směrování hovorů na konkrétní oddělení bez nutnosti manuálního IVR stromu (např. reklamace, technická podpora, ...)

V kontaktním centru pro ověřování volajících na základě platného čísla smlouvy.

V pojišťovnictví pro nadiktování SPZ automobilu nebo smlouvy před spojením s operátorem.

V automatickém volacím průzkumu zákaznické spokojenosti, kdy zákazník ohodnotí slovně známkou a případně komentářem, který je přepsán do textu.


Více informací

Pokud byste chtěli využít call steering ve vašem callcentru, nebo chtěli konzultovat možnosti řešení, neváhejte nás kontaktovat.



Ceník služby Call Steering

PopisCena
Aktivační poplatek 1 300 Kč
Měsíční poplatek1 000 Kč
Cena za dotaz0,50 Kč / dotaz
Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.