Daktela
pro Microsoft Teams

Daktela pro Microsoft Teams přináší funkci telefonních hovorů do Teams klienta, a to včetně veškerých funkcí telefonní ústředny a callcentra.

Aplikace MS Teams slouží jako telefon, s integrací tak nepotřebujete další SW/HW telefon. V rozhraní MS Teams budete mít stále otevřenou Daktelu a můžete tak na jednom místě obsluhovat všechny komunikační kanály Daktely. V MS Teams lze taky administrovat Daktelu a plně ovládat všechny její funkcionality.web-12_1

Základní Vlastnosti

Firemní volání v Teams

Dejte svým zaměstnancům možnost volání do veřejné telefonní sítě přímo z Microsoft Teams. A navíc vaši zaměstnanci mohou i přijímat hovory od zákazníků přímo v Teams.

Podpora mobilní aplikace

Uživatelé mohou také využívat mobilní aplikaci Microsoft Teams. Veškeré funkce a integrace, včetně telefonování, jsou dostupné i v mobilní aplikaci.

Funkce callcentra

V Teams můžete nyní využívat veškeré funkce callcentra, které jsou dostupné v Daktela, jako např. volací fronty se skilly, statistiky a reporting nebo nahrávání hovorů.

Telefonní čísla v Teams

S funkcí Přímé směrování v Teams můžete využívat svoje stávající telefonní čísla nebo vám můžeme přiřadit nové. A to včetně zahraničních čísel.

Funkce ústředny

K dispozici jsou všechny běžné funkce telefonní ústředny, jako např. přepojení a přidržení hovoru, přesměrování nebo směrování na skupinu nebo do hlasové schránky.

Nativní aplikace

Daktela rozhraní je dostupné přímo na liště v Teams jako aplikace. Uživatelé tak mají všechny potřebné informace na jednom místě.


Topologie a infrastruktura řešení


MSteams-13CASE STUDY Z PRAXE


Zákazník potřeboval

modernizovat svoji telefonní infrastrukturu a zákaznickou péči. Ve firmě používali Office 365 s Microsoft Teams. Zaměstnancům chtěli zachovat stávající přímá telefonní čísla, která měli na původním řešení firemní telefonie. Zároveň potřebovali vybudovat moderní vícekanálové kontaktní centrum pro svoje zákaznické oddělení. Chtěli přidělit novou bezplatnou telefonní linku a hovory směrovat do volacích front. Zároveň potřebovali vyřizovat webové chaty a emailovou komunikaci od zákazníků. Ideálně by rádi používali na všechno jednu aplikaci, požadovali mít správně reporting a hovory na zákaznickou linku chtěli mít nahrané. U některých zaměstnanců poptávali také možnost jednoduše pracovat z domácí kanceláře.
arrowsmall-123
Naše řešení

Zákazníkovi jsme nabídli Daktela kontaktní centrum s integrací do Microsoft Teams. Operátoři a zaměstnanci mohou hovory zákazníků vyřizovat přímo v Microsoft Teams. Díky nativní integraci Daktela přímo v Microsoft Teams mohou operátoři obsluhovat také další komunikační kanály jako webový chat nebo email přímo v MS Teams klientovi. K dispozici mají veškerou funkcionalitu kontaktního centra Daktela včetně reportingu a statistik. Hovory na zákaznickou podporu jsou nahrávané. Díky cloudovému řešení Microsoft Teams a Daktela, je veškerá funkcionalita beze změny dostupná odkudkoliv, tedy i z domácí kanceláře. Někteří zaměstnanci využívají integraci Daktela pro Microsoft Teams i v mobilní aplikaci.
MS teams daktela statystyki

MS teams daktela realtime

MS-teams-daktela-contacts

Funkce integrace


Možnost vyřizovat a přijímat telefonní hovory pomocí klienta Teams pro uživatele backoffice nebo callcentra

Standardní funkce ústředny pomocí Teams klienta (přenos hovoru, přidržení hovoru, skupiny zvonění, hlasová schránka, ID volajícího, ...)

Aplikace Daktela je k dispozici přímo v Teams klientovi (odkaz a ikona na hlavním panelu nástrojů aplikace)

Plná podpora kontaktního centra pro operátory pracující s klienty týmu (skilly, fronty, nahrávání hovorů, statistika a reporting hovorů, historie hovorů, výpis hovorů, ...)


Správné zpracování stavu přítomnosti uživatele během hovoru (OnCall)

Dostupnost podpory služeb v případě výpadku Microsoft Teams (uživatelé mohou pracovat na mobilním nebo jiném SIP telefonu, který je jim přiřazen)

Podpora aplikace Microsoft Teams Mobile (dostupná stejná funkce)

Pro více informací nás kontaktujte
na +420 226 211 245 nebo
daktela@daktela.com.


Požadavky na licence společnosti Microsoft: Office 365 s telefonickou licencí pro každého uživatele, který potřebuje používat integraci Microsoft Teams Daktela.


Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.
  Žádost o nabídku

   

   Jméno a příjmení: *

   Společnost: *

   Email: *

   Telefon: *

   Položky označeny * jsou povinné.

   Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.