Daktela
Reporting

Reporting a statistiky v reálném čase – jedna z unikátních funkcí Daktela platformy.

Není třeba čekat na konec týdne nebo měsíce, abyste se mohli podívat, v jakém stavu bylo vaše kontaktní centrum. Daktela Reporting poskytuje nástroje pro realtime reporting určený pro vedení provozu kontaktních center a velké množství reportů zobrazujících historické statistiky.REPORTING-CZ-brand

Základní Vlastnosti

Realtime panel s příposlechem

Realtime panel je určený pro vedení provozu kontaktního centra. Zobrazuje aktuální stav přihlášených operátorů, stavy front včetně aktuálně probíhajících aktivit. V případě hovoru je možné aktivovat příposlech.

LCD Wallboard

Daktela Wallboard je aplikace pro přehledné zobrazení okamžitého stavu callcentra na LCD obrazovkách nebo v browseru. Wallboard si může teamleader sestavit přesně na míru z předpřipravených widgetů.

Historické statistiky a reporting

Daktela Reporting nabízí několik desítek předpřipravených historických reportů pro všechny podporované komunikační kanály, které mohou teamleadeři používat pro hodnocení KPI svého kontaktního centra.

Exporty reportů

Daktela Reporting umožňuje export všech historických statistik do formátu CSV nebo Microsoft Excel, kde je můžete dále zpracovávat např. v kontingenčních tabulkách.

Pokročilé filtry

Daktela Reporting poskytuje uživatelům funkci pokročilých filtrů, přes které je možné filtrovat přesně ta data, které potřebujete v reportech vidět.

Definujte si vlastní sady reportů

V Daktela Reportingu si můžete připravit vlastní ucelenou statistiku, která bude zobrazovat všechny potřebné reporty. Nebudete muset klikat na každý report zvlášť.


Pokročilé funkcionality


api chatbot


Přístup ke všem datům přes API

Daktela platforma nabízí bohaté API rozhraní ke všem entitám kontaktního centra včetně realtime API. Pokud potřebujete získat data o aktuálním dění v kontaktním centru, použijete realtime API funkce a můžete si napsat třeba vlastní operátorskou ovládací lištu přímo do vaší aplikace. K dispozici jsou i API funkce pro získání historických dat a aktivit, včetně nahrávek hovorů, obsahu webchatů, SMS, apod. Pro pokročilou analytiku můžete využít například konektor do Keboola Connection.DALŠÍ MOŽNOSTI REPORTINGU
S DAKTELOU:
Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.
  Žádost o nabídku

   

   Jméno a příjmení: *

   Společnost: *

   Email: *

   Telefon: *

   Položky označeny * jsou povinné.

   Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.