Daktela

Viber Business

Viber je bezplatná aplikace k posílání zpráv a volání, kterou dnes používá více než 1 miliarda uživatelů po celém světě. Díky mobilnímu rozhraní tak Viber umožňuje zákazníkům z více než 180 zemí komunikovat mezi sebou i s firmami zdarma přímo ze svého telefonu.

Díky Daktele můžete být svým zákazníkům ještě blíže.


* Aby odkaz správně fungoval, je potřeba mít nainstalovanou aplikaci Viber ve vašem zařízení.

viber-QR

viber


Základní Vlastnosti

Real-time komunikace

Viber Business umožňuje svým uživatelům komunikovat dle svých aktuálních možností. Zákazníci mohou reagovat v reálném čase nebo odpovědět ve chvíli, kdy se jim to hodí. Jejich konverzace bude vždy uložena a přiřazena ke správnému kontaktu.

Vysoká míra zabezpečení

Díky komplexnímu šifrování (tzv. end-to-end), které Viber využívá, zůstane vše, co napíšete v soukromí. Všechny soukromé zprávy Viber jsou doručeny na zařízení příjemce ve formě zašifrovaného kódu a pouze zařízení příjemce dokáže kód rozluštit pomocí šifrovacího klíče. Proto se také Viber komunikace řadí mezi bezpečné formy komunikace.

Blíže zákazníkům

Viber patří k nejstahovanějším aplikacím na platformách Android a iOS. S Daktela Viber budete Vašim zákazníkům ještě blíže! Viber je mezi zákazníky oblíbený díky možnosti využití internetového připojení. Zákazník tak za odesílání zpráv nic neplatí.

Podpora příloh a obrázků

Stejně tak jako nativní aplikace, Daktela Viber podporuje oběma směry posílání příloh a obrázků. Zákazník tak může ve svém mobilním telefonu vyfotit např. zboží nebo balík a jedním kliknutím ho poslat přes Viber na Vaši technickou podporu.

Zpracování více Viber konverzací

Daktela umožňuje zpracování více Viber konverzací najednou jedním operátorem, a to zejména v případě, kdy je zpracování pouze jedné konverzace neefektivní. Operátor může v průběhu vyřizování konverzace přijmout i jinou aktivitu.

Notifikace o doručení a přečtení

Daktela podporuje chování nativní aplikace Viber a zobrazuje tak v reálném čase operátorovi, zda byla zpráva zákazníkovi doručena a následně přečtena. Operátor tak hned ví, zda může očekávat zákazníkovu odpověď nebo se může v mezidobí věnovat dalším zákazníkům.


Pokročilé funkcionalityReporty a statistiky Viber chatů 

Daktela poskytuje celou řadu reportů o provozu Viber chatu, které jsou počítány v reálném čase. K dispozici jsou nástroje jako realtime panel nebo Wallboard, který si můžete sami nadefinovat z předpřipravených widgetů. Mezi základní reporty, které Daktela nabízí patří například počty Viber chatů v jednotlivých frontách, SLA, délky chatů a výkonnost operátorů.


Asset-24

Asset-85


Integrace s helpdeskovým systémem a CRM

Daktela Viber chat je integrovaný do CRM systému a helpdesku. Operátor už při zahájení Viber chatu vidí, s jakým zákazníkem bude chatovat včetně veškeré komunikační historie a všech otevřených i uzavřených helpdeskových ticketů. Po ukončení chatu je aktivita Daktelou automaticky přiřazena do komunikační historie CRM kontaktu. Operátor může volitelně vytvořit z Viber chatu nový helpdeskový ticket nebo ho přiřadit již k existujícímu.Podpora odchozích zpráv a notifikací

Využijte Viber pro posílání odchozích zpráv a notifikací. Zákazník se tak jednoduše dozví aktuální stav objednávky, informace o doručení nebo další důležité informace.


Asset-12-1


PopisCena
Aktivační poplatek3 900 Kč
Poplatek za shortkód1 500 Kč / měsíčně
Poplatek za licenci / agent300 Kč / měsíčně
Odchozí zpráva0.00 Kč / zpráva
Vlastnosti- obousměrná komunikace (na zprávu je možné odpovědět, není možné zavolat)
- možnost odeslání zprávy kdykoli (podmínkou je, aby byl klient odběratelem kanálu, což se automaticky realizuje první příchozí zprávou ze strany klienta)
- možnost chatování s klientem
- zprávy jsou realizované přes Viber ID, nikoli přes tel. číslo
- přidání vašeho Viber ID do kontaktu provede klient naskenováním vygenerovaného QR kódu nebo klikem na deaplink (deaplink funguje i u WhatsApp)
- registrace Viber ID do 2 dnů (reálné často do 10 min)

Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH.

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.
  Žádost o nabídku

   

   Jméno a příjmení: *

   Společnost: *

   Email: *

   Telefon: *

   Položky označeny * jsou povinné.

   Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.