Přehledný Wallboard

Daktela Wallboard je aplikace pro přehledné zobrazení okamžitého stavu callcentra na obrazovkách nebo ve vašem prohlížeči.

Naši zákazníci mají aplikaci Wallboardu puštěnou na dedikované obrazovce, kde si nejčastěji zobrazují informace o dosaženém SLA na příchozích frontách, počtu objednávek v telemarketingových kampaních, aktuální stavy operátorů, anebo počtu nevyřešených helpdeskových ticketů. Každý Wallboard je tvořen z widgetů, které jsou součástí aplikace a teamleader si ho může sestavit sám přesně na míru za pomoci několika kliknutí myší.
WALLBOARD-CZ-brand-1Základní Vlastnosti

Widgetový systém

Daktela Wallboard nabízí mnoho předpřipravených statistických widgetů, které můžete použít při výrobě vlastního wallboardu přesně na míru. Widgety jsou dostupně pro všechny komunikační kanály.

Podpora mnoha zařízení

Daktela Wallboard je možné používat téměř na každém zařízení, které podporuje webový prohlížeč. Naši zákazníci používají Wallboard na LCD televizích, projektorech nebo PC monitorech.

Nastavení KPI hodnot

Daktela Wallboard umožňuje u některých widgetů nastavit KPI hodnoty a pokud je výsledná statistika horší než očekávaná, je daná statistika zvýrazněna jinou barvou. Na první pohled tak vidíte, že je na callcentru něco špatně.

Nastavení intervalu počítání statistik

Daktela Wallboard umožňuje u každého widgetu nastavení délky intervalu, z kterého jsou statistiky počítány - například od dnešní půlnoci nebo za poslední hodinu.


Informace v reálném čase

Daktela platforma počítá veškeré statistiky v reálném čase a z tohoto důvodu i Daktela Wallboard zobrazuje aktuální informace bez jakéhokoliv zpoždění.


Rotující texty

Daktela Wallboard umožňuje u každého wallboardu nastavení textu, který je periodicky rotován a zobrazován na výsledném wallboardu.


Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.
  Žádost o nabídku

   

   Jméno a příjmení: *

   Společnost: *

   Email: *

   Telefon: *

   Položky označeny * jsou povinné.

   Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.