Daktela 

WhatsApp Business

S 1,5 miliardami aktivních uživatelů se WhatsApp řadí mezi nejvíce používané komunikační kanály současnosti. Díky mobilnímu rozhraní tak WhatsApp umožňuje zákazníkům z více než 180 zemí komunikovat mezi sebou i s firmami zdarma přímo ze svého telefonu.

Díky Daktele můžete být svým zákazníkům ještě blíže.


* Aby odkaz správně fungoval, je potřeba mít naistalovánu aplikaci WhatsApp ve vašem zařízení.


Daktela whatsapp


Základní Vlastnosti


Real-time & asynchronní komunikace

WhatsAapp Business dává uživatelům možnost komunikovat dle svých aktuálních možností. Zákazníci mohou reagovat v reálném čase nebo odpovědět ve chvíli, kdy se jim to hodí. Jejich konverzace bude vždy zachována.


Vysoká míra zabezpečení

WhatsApp nabízí vysokou míru zabezpečení a šifrování komunikace díky end-to-end SSL enkrypci. Posílání soukromých WhatsApp zpráv se tak stává důvěryhodným kanálem pro zpracování nejrůznějších požadavků a informací.


Blíže zákazníkům

WhatsApp je nejstahovanější aplikací na platformách Android a iOS. S díky Daktela WhatsApp budete vašim zákazníkům ještě blíže! WhatsApp je mezi zákazníky oblíbený díky možnosti využití internetového připojení. Zákazník tak za odesílání zpráv nic neplatí.

Podpora příloh a obrázků

Stejně tak jako nativní aplikace, Daktela WhatsApp podporuje posílání příloh a obrázků oběma směry. Váš zákazník může v mobilním telefonu vyfotit fotku (např. zboží nebo balíku) a jedním kliknutím ho poslat přes WhatsApp na Vaši technickou podporu.

Zpracování více WhatsApp konverzací

Daktela umožňuje zpracování více WhatsApp konverzací najednou jedním operátorem, a to zejména v případě, kdy je zpracování pouze jedné konverzace neefektivní. Operátor může v průběhu vyřizování konverzace přijmout i jinou aktivitu.

Notifikace o doručení a přečtení

Daktela podporuje chování nativní WhatsApp aplikace a zobrazuje tak v reálném čase operátorovi, zda byla zpráva zákazníkovi doručena a následně přečtena. Operátor tak hned ví, zda může očekávat zákazníkovu odpověď nebo se může v mezidobí věnovat dalším zákazníkům.


Pokročilé funkcionalityReporty a statistiky WhatsApp chatů

Daktela poskytuje celou řadu reportů o provozu WhatsApp chatu, které jsou počítány v reálném čase. K dispozici jsou nástroje jako realtime panel nebo Wallboard, který si můžete sami nadefinovat z předpřipravených widgetů. Mezi základní reporty, které Daktela nabízí patří například počty WhatsApp chatů v jednotlivých frontách, SLA, délky chatů a výkonnost operátorů.


Daktela statistics chart, graph, statistics, analytics, line, overlap

Daktela CRM


Integrace s helpdeskovým systémem a CRM

Daktela WhatsApp chat je integrovaný do CRM systému a helpdesku. Operátor už při zahájení WhatsApp chatu vidí, s jakým zákazníkem bude chatovat včetně veškeré komunikační historie a všech otevřených i uzavřených helpdeskových ticketů. Po ukončení chatu je aktivita Daktelou automaticky přiřazena do komunikační historie CRM kontaktu. Operátor může volitelně vytvořit z WhatsApp chatu nový helpdeskový ticket nebo ho přiřadit již k existujícímu.Podpora odchozích zpráv a notifikací

Využijte WhatsApp pro posílání odchozích zpráv a notifikací. Zákazník se tak jednoduše dozví aktuální stav objednávky, informace o doručení nebo další důležité informace. Posílání notifikací je zpoplatněno.


Daktela notifikace v mobilu


PopisCena
Aktivační poplatek3 900 Kč
Poplatek za shortkód2 900 Kč / měsíčně
Poplatek za licenci / agent300 Kč / měsíčně
Odchozí zpráva0.00 Kč / zpráva
Vlastnosti- obousměrná komunikace (zpráva ano, hovor ne)
- odchozí zprávu lze odeslat do 24 hodin od poslední příchozí zprávy (pravidla omezení ze strany WhatsApp)
- lze posílat audio, video a další typy souborů
- možnost chatování s klientem
- možnost výběru pevného/mobilního čísla pro registraci k WhatsApp Business
- registrace čísla do 21 dnů

Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.