Daktela implementuje také voiceboty a chatboty společnosti Vocalls

blog vocalls

Automatizace zákaznické linky je důležitý nástroj pro stále více firem a e-shopů. Běžné dotazy a požadavky klientů totiž může vyřídit, místo operátorů a operátorek, voicebot díky technologii rozpoznávání řeči a umělé inteligenci. Virtuální asistent dokáže porozumět lidskému hlasu a reagovat na něj podle předem připraveného scénáře.

Daktela od ledna 2021 spolupracuje se společností Vocalls, která takovéto asistenty vyvíjí a nabízí firmám automatizaci jejich zákaznické linky přímo v systému ústředny. Voicebot Vocalls umí volat i přijímat hovory přes Daktela řešení a také s operátorem sdílet veškerá data.

Voicebot lze využít například pro hromadné oslovení klientů dané firmy nebo e-shopu. Bot s nimi zvládne vést jednoduchý personalizovaný hovor a výsledný stav zapsat do databáze. Klienti, kteří nebudou chtít v danou chvíli vést rozhovor s robotem, mohou být přepojeni na živého operátora, takže hovor bude přesměrován do příchozí hovorové fronty. Po zvednutí operátor díky integraci uvidí kompletní přepis hovoru. V systému Daktela je vše zaznamenáno a operátor má k dispozici celou historii komunikace, včetně samotného přepisu hovoru s voicebotem.

Voicebota je možné využít také na příchozí lince. Místo klasického hlasového rozcestníku a stisknutí požadované číslice volby stačí jednoduše robotovi říct, co potřebujete, nebo s kým chcete hovořit, a ten vás přepojí na tu správnou osobu.

K zobrazení dat je v systému Daktela připravena integrace, díky níž operátor ihned uvidí, co se na lince dělo, než ke spojení s operátorem došlo:

integration_example

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na emailu daktela@daktela.com.

Společně s kolegy z Vocalls jsme připravili webinář na téma Umělá inteligence 21. století

Obsah webináře:

 1. Proč se zajímat o umělou inteligenci v komunikaci
 2. Jak funguje virtuální asistent v Daktele
 3. Výhody a nevýhody asistentů
 4. Praktické zkušenosti z nasazení
 5. Jak vytvořit virtuálního asistenta v 10 minutách

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.