Daktela nově implementuje virtuální asistenty společnosti Feedyou

Integrace s chatbotem Feedyou a Daktela

Tuzemská klientská centra využívají stále častěji v rámci automatizace komunikace se zákazníky výhod robotických asistentů. Daktela nově spolupracuje také se společností Feedyou, která vyvíjí novou generaci chytrých chatbotů a virtuálních asistentů.

Chatboti, kteří jsou dnes základním prvkem automatizace komunikace, se obecně zaměřují na řešení opakujících se požadavků zákazníků. „Snižují tak počet konverzací, kterým by se musel věnovat živý člověk v call centru. V některých firmách tak lze ušetřit tímto způsobem až polovinu lidské práce, což může představovat významné snížení nákladů, upozorňuje Richard Baar, CEO a zakladatel společnosti Daktela.

Hlavní výhodou Feedyou chatbotů je to, že jsou schopni odbavit až 80 % nejběžnějších dotazů, poskytují okamžitou odpověď a odbaví komunikaci během špiček i mimo pracovní dobu (např. 62 % uživatelů řešení Feedyou komunikuje mezi 18-22 hodinou a 25 % o víkendech). Další výhodou je, že chatbot odbaví nudné, často se opakující dotazy a operátor tak může řešit pouze složitější požadavky nebo problémy, a tím se pro něj práce stane zajímavější.

„V rámci naší spolupráce jsme připravili integraci, která umožní, aby Feedyou chatbot vystupoval jako virtuální operátor v systému Daktela. Nového chatujícího uživatele si tedy ihned po zahájení konverzace převezme chatbot a komunikuje s ním pomocí předem připravených scénářů, nebo používá jazykové modely k porozumění textových zpráv. Až v případě, kdy chatbot neví, jak pokračovat, nebo si to uživatel přímo vyžádá, předá konverzaci na konkrétní skupinu operátorů. Kromě čistě textových zpráv mohou uživatelé využívat i tlačítka s rychlými odpověďmi, zobrazovat si multimediální obsah či vkládat přílohy, což dokáže zefektivnit a zpříjemnit komunikaci a navést uživatele správným směrem,“ říká CEO společnosti Feedyou Vojtěch Dlouhý.


Daktela a Feedyou nyní společně připravují vstup na zahraniční trhy. Technologie Feedyou v současné době podporuje na 40 jazyků, včetně češtiny, slovenštiny, polštiny, angličtiny nebo němčiny.


Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.