20.10.2021

Daktela v mobilu – opravdu se vše vejde do aplikace?

Daktela-v-mobilu

Ať už jste zkušení uživatelé Daktely nebo právě začínáte a teprve se seznamujete se svým novým kontaktním centrem, když slyšíte o mobilní aplikaci Daktela, určitě si říkáte: Daktela je docela komplikovaný software. Jak se vše vejde do mobilního zařízení a na tak malou obrazovku?

Odpověď ve zkratce je: nevejde – ale ani se o to nesnažíme.

Od samého začátku vývoje naší mobilní aplikace nebylo cílem nahradit naše webové rozhraní, ale doplňovat ho a nabídnout našim klientům přenosné řešení. Aplikaci si můžete představit jako dálkové ovládání pro televizi – co uděláte v aplikaci ve vašem telefonu, udělá také na pozadí systém Daktela.

Aby se aplikace snadno používala, zbavili jsme se „zbytečností“. V aplikaci proto nenajdete žádná složitá menu s nastaveními. Když porovnáte rozložení aplikace v naší zbrusu nové verzi 2.1, všimnete si, že je velice podobné nejčastěji používaným částem Daktely v6.20 – navbaru a horní části sidebaru:

appka-a-desktop-01

Aplikace nejvíce vynikne právě při práci s každodenními aktivitami, které jsou nezbytné pro správný chod vašeho kontaktního centra. Vše potřebné si nastavíte na PC, a když jste poté mimo kancelář, díky aplikaci jste stále na příjmu a můžete dále využívat funkcionality, které jsou pro vaše zákazníky nejdůležitější. 

Jsou to funkcionality, se kterými agenti pracují nejčastěji a které jsou spojené s tím, co zákazníci vidí, když se s vámi spojí: s aktivitami.

Můžete posílat emaily a pracovat s tickety, chatovat se zákazníky přes webchat, Messenger, WhatsApp, Viber nebo SMSky, vytáčet a přijímat hovory a pracovat s CRM. Potřebujete-li si oddechnout, zapnete si pauzu. A když váš pracovní den skončí, můžete se odhlásit z front nebo se zcela odhlásit
z Daktely. Aplikace je zaměřená na to, abyste mohli naplnit očekávání vašich zákazníků, i když pracujete pouze na telefonu.

Chcete aplikaci vyzkoušet? V rámci vaší licence Daktela si ji můžete stáhnout ze stránky Mobilní aplikace na našem webu a používat ji zcela zdarma.

Co je nového ve verzi 2.1?

  • Práce s chatovými aktivitami
  • Oznamovací centrum
  • Externí kontakty v CRM
  • Vylepšené detaily aktivity

Jaké novinky můžete v mobilní aplikaci Daktela očekávat nejbližší době?

Abyste mohli v současné verzi na svém mobilním telefonu přijmout hovor, je třeba mobilní číslo nastavit jako externí zařízení nebo na něj hovory přesměrovat. V nejbližších měsících však plánujeme do aplikace přidat funkcionalitu SIP klienta. Poté bude k využití veškerých funkcí Daktely na vašem mobilním zařízení stačit datové připojení – již nebude potřeba na mobilu využívat hlasové služby.

Podívejte se, proč více než 1000 společností používá Daktelu každý den

Číst více

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici
na trhu.

Transparentní ceny

Cena odpovídá přesně těm službám, které právě aktuálně používáte.

Zkontrolujte odhadované náklady na provoz kontaktního centra podle počtu operátorů a rozsahu poskytovaných služeb.

Zjistit cenu

Odebírejte novinky

Jednou měsíčně od nás můžete očekávat email, díky němuž získáváte přístup k nejnovějším informacím, událostem a trendům.