E-shopy nejen v ČR?

Expandujte s námi!

Pokud spravujete e-shopy ve více zemích, doporučujeme využít virtuální ústřednu a tiketovací systém.

Rozšířili jste své působení také za hranice ČR? Buďte profesionálem také na cizích trzích. Pro každou zemi vám připravíme místní telefonní číslo, nikdo nepozná, kam se ve skutečnosti dovolal. Z jedné kanceláře tak můžete spravovat e-shopy v desítkách zemí.


Artboard-5-7


viber


Proč používat virtuální ústřednu?

Virtuální ústředna umožní zvolit si pro e-shopy v každé zemi místní telefonní číslo případně více čísel pro jednotlivé země, včetně barvených linek. Hovory je možné monitorovat a mít nad nimi přehledné a podrobné statistiky, případně je lze také nahrávat. Na lince doporučujeme nastavit pracovní a mimopracovní dobu. Využít můžete také tzv. hlasový rozcestník neboli IVR, kterým zákazníky nasměrujete na konkrétní oddělení nebo osoby. Například oblast fakturace, reklamace apod.
Proč využívat tiketovací systém?

Tiketovací systém/email/helpdesk umožní spravovat přehledně a jednoduše veškerou komunikaci se zákazníky napříč všemi zeměmi na jednom místě, a to ze všech komunikačních kanálů, ať se tedy jedná o emaily, hovory, web chat, kontaktní formuláře nebo sociální sítě. Tiketing automaticky rozdělí komunikaci do jednotlivých front podle e-shopů a zemí. Každou komunikaci se zákazníkem máte zaznamenánu v jednom přehledném vláknu komunikace a pokud navíc využijete modul CRM, u zákazníka máte všechnu komunikační i nákupní historii napříč všemi e-shopy.


Asset-85


Asset-107


Jak zautomatizovat odesílání SMS zpráv?

Správným nastavením automatické komunikace se zákazníky šetříte čas operátorů vaší klientské linky.

Oblíbeným nástrojem pro zákaznickou péči je tzv. SMS konektor. Jedná se automatické odesílání SMS zpráv, jehož se v e-shopech využívá především k potvrzení objednávky nebo k odeslání informace o expedici zboží. Pro každý trh se odesílá SMS zpráva v daném jazyce.
Proč používat web chat?

Standardním nástrojem pro rychlou komunikaci slouží Web Chat. Zde je důležité mít přehled nad vyřízenými web chaty, umět je rychle spojit se zákazníkem a jeho objednávkou. Když váš e-shop takto zákazník osloví, uvidíte jeho aktuální pozici na vašem webu, tedy to, co si právě prohlíží a můžete tak lépe reagovat na jeho dotazy nebo mu pomoci s výběrem produktu.


Asset-84


Asset-100


S čím pomůže rozhodovací Chatbot?

Rozhodovací Chatbot slouží k tomu, aby provedl zákazníka nákupem na vašem webu. Jedná se o tzv. asistovaný nákup, při kterém Chatbot nabízí zákazníkovi varianty a na konci jejich komunikace dochází k objednávce zboží. Navíc Chatbot hovoří tolika jazyky, kolika vy potřebujete.
Jak používat IVR a jak může ušetřit váš čas?

Pokud se rozhodnete pro vaše e-shopy využívat hlasový rozcestník tedy IVR, rozhodně bychom doporučili všem e-shopům využívat tzv. Smart IVR, které dokáže v některých oblastech zákazníka obsloužit bez přítomnosti operátora. Nejčastěji se využívá k ověření stavu objednávky, kdy zákazník vyplní číslo objednávky a díky propojení se CRM nebo skladovým systémem, dostane okamžitou odpověď, kde se jeho objednávka nachází a předpokládané datum doručení. Smart IVR pracuje 24/7/365, vyřeší tak požadavek kdykoliv a bez čekání.


Asset-43


Asset-112


Které sociální sítě jsou integrovány do Daktely?

Kromě standardních způsobů komunikace lze možnost kontaktu rozšířit o FB Messenger, WhatsApp nebo Viber. Ty umožní zákazníkům lepší komunikaci především z mobilních telefonů, kam se ve velké míře přesouvá současný trend v nakupování.Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.
  Žádost o nabídku

   

   Jméno a příjmení: *

   Společnost: *

   Email: *

   Telefon: *

   Položky označeny * jsou povinné.

   Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.