Jak mít
komunikaci
v e-shopu
pod kontrolou?

Zvolte si řešení pro váš e-shop na míru
a pracujte odkudkoliv.ikony eshopy daktelaZačínáte s e-shopem?

Tady jsou tipy, jak mít zákaznickou podporu pod kontrolou, abyste neztráceli své zákazníky, protože nevíte, že se s vámi snažili spojit a potřebují vaši pomoc.Máte již zavedený e-shop, několik zaměstnanců, ale nemáte kontrolu nad počty vyřízených a zmeškaných hovorů, emailů, web chatů?

Chcete rozšířit množství komunikačních kanálů například o Facebook Messenger, WhatsApp, Viber?Máte několik e-shopů a ztrácíte se ve všech těch emailových zprávách a hovorech? Sjednoťte vše do jedné a přehledné aplikace.

Navíc si můžete zautomatizovat některé kroky a ušetřit tak své zákaznické podpoře čas a peníze.Má váš e-shop přesah do zahraničí?

Expandujte za hranice profesionálně.

Zajistíme vám místní telefonní čísla pro každý nový trh. V rámci jednoho webového rozhraní může obsloužit více e-shopů, a to přehledně a na jednom místě.Daktela - Kariéra

Všechno na jednom místě a hlavně přehledně

S naším systémem budete mít dokonalý přehled o požadavcích zákazníků, jejich řešení a vytíženosti celé vaší zákaznické linky i jednotlivců. Vaši zákazníci s vámi mohou komunikovat přes telefon, email, web chat, Facebook messenger a také SMS.

Své zákazníky můžete vy a vaši operátoři obsluhovat odkudkoli, kde je stabilní připojení k internetu. Mnoho zákaznických linek se tak přesouvá do domácích kanceláří.


Na míru pro váš e-shop

Známe specifické výzvy pro e-shopy a pomůžeme vám je překonat. Ať už je vaším cílem zlepšit nebo založit zákaznickou podporu nebo chcete ušetřit za komplikované systémy.

Pracovat můžete z celého světa, stačí vám internetový prohlížeč a přístup k internetu. Kdykoliv a odkudkoliv se připojíte a máte jistotu, že vám nic neuteče.
Mějte dokonalý přehled o tom, jak si vede váš e-shop v oblasti péče o zákazníky.


Daktela Telco služby


Daktela Integrace


Integrace s interními systémy

Daktela nabízí jako otevřené řešení předpřipravené integrační nástroje s populárními CRM a e-shop systémy. Některé integrace je možné jednoduše zapnout přímo v rozhraní Daktely za pomocí několika kliků, jiné pak nabízejí chytrou telefonní lištu přímo v dané aplikaci.

Připraveny máme integrace například se systémem Shoptet, Sky-shop, Shoper, Sugar CRM nebo Microsoft Dynamics 365. Vhodně zvolená integrace více systémů dokáže zvýšit efektivitu vaší zákaznické podpory a snížit náklady.

Nedovolte, aby měla konkurence oproti vám výhodu!
Máme pro vás rozhovor.

S námi teď můžete nakouknout do tajů velmi úspěšného e-shopu Muziker, jak při svém obrovském růstu a zájmu zákazníků vyřešili zákaznickou péči.PŘÍBĚH ZÁKAZNÍKA

NOTINO S.R.O.

Notino díky Daktele dokáže obsloužit klienty z jednoho místa ve více než 16 zemích…Daktela a Alensa

PŘÍBĚH ZÁKAZNÍKA

ALENSA.CZ

Už po několika měsících můžeme říct, že se jednalo o skutečnou trefu do černého…Daktela a Robot World

PŘÍBĚH ZÁKAZNÍKA

ROBOT WORLD S.R.O.

Díky řešení na míru a datům, které jsme od Daktely získali, jsme postupně zvýšili naše tržby a zlepšili spokojenost zákazníků…
Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.