Přehledný Wallboard

Daktela Wallboard je aplikace pro přehledné zobrazení okamžitého stavu callcentra na obrazovkách nebo ve vašem prohlížeči.

Naši zákazníci mají aplikaci Wallboardu puštěnou na dedikované obrazovce, kde si nejčastěji zobrazují informace o dosaženém SLA na příchozích frontách, počtu objednávek v telemarketingových kampaních, aktuální stavy operátorů, anebo počtu nevyřešených helpdeskových ticketů. Každý Wallboard je tvořen z widgetů, které jsou součástí aplikace a teamleader si ho může sestavit sám přesně na míru za pomoci několika kliknutí myší.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Widgetový systém

Daktela Wallboard nabízí mnoho předpřipravených statistických widgetů, které můžete použít při výrobě vlastního wallboardu přesně na míru. Widgety jsou dostupně pro všechny komunikační kanály.

Podpora mnoha zařízení

Daktela Wallboard je možné používat téměř na každém zařízení, které podporuje webový prohlížeč. Naši zákazníci používají Wallboard na LCD televizích, projektorech nebo PC monitorech.

Nastavení KPI hodnot

Daktela Wallboard umožňuje u některých widgetů nastavit KPI hodnoty a pokud je výsledná statistika horší než očekávaná, je daná statistika zvýrazněna jinou barvou. Na první pohled tak vidíte, že je na callcentru něco špatně.

Podívejte se, proč více než 1000 společností používá Daktelu každý den

Číst více

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici na trhu.

Transparentní ceny

Cena odpovídá přesně těm službám, které právě aktuálně používáte.

Zkontrolujte odhadované náklady na provoz kontaktního centra podle počtu operátorů a rozsahu poskytovaných služeb.

Spočítat cenu