Rozhodovací Chatbot

S cílem razantně snížit zátěž kontaktního centra v počtu obsloužených webchatů, SMS nebo Messenger interakcí jsme vyvinuli službu automatizovaného odbavení zákazníka prostřednictvím jednoduchého rozhodovacího chatbota.

Zažijte řešení, které změní vaše podnikání k lepšímu.

Kontaktujte nás a zjistěte více o tom, jak vám Daktela může pomoci.

Funkční za pár minut

Jedním z hlavních cílů chatbota je jednoduchost konfigurace na takové úrovni, aby jej zvládnul napsat prakticky kdokoliv. Logiku chatbota si můžete úplně sami nakreslit prostřednictvím interaktivní konfigurace v podobě nástroje pro tvorbu diagramů.

Vyzkoušejte sami

Technologické demo chatbota si můžete samozřejmě sami vyzkoušet. Nastavili jsme pár základních scénářů, které by mohl v praxi řešit, a to včetně získávání informací uživatele pro předzpracování interakce operátorem nebo přímo pro automatické vyřešení požadavku integrací do systému třetí strany, nebo transfer komunikace na živé agenty.

Pro vyzkoušení využijte webchat vlevo dole na této stránce.

chatbot
chatbot sk

Chatboti pro zpracování přirozeného jazyka (NLP chatboti)

NLP chatboti vám umožní posunout vaše automatické chaty o krok dále. Zatímco tradiční roboti s rozhodovacím stromem jsou skvělou funkcí, která vám i vašemu týmu zjednoduší spoustu práce, pokud zvládáte velké množství chatů nebo máte nedostatek agentů, může být pro vás změna aplikace chatbota s AI tou nejlepší chatbotovou aplikací.

Zpracování přirozeného jazyka je forma umělé inteligence, která může chatovat se Vašimi zákazníky, pochopit, proč se s Vámi spojují, a pomáhat jim, aniž byste zapojili své agenty, což vám ušetří drahocenný čas a zdroje.

S Daktelou si můžete vybrat nejlepšího chatbota pro svůj web v závislosti na vašich konkrétních potřebách a požadavcích. V současné době nabízíme integraci chatbotů s těmito platformami:

coworkers-ai-logo
feedyou-thumb

Podívejte se, proč více než 1000 společností používá Daktelu každý den

Číst více

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici na trhu.

Transparentní ceny

Cena odpovídá přesně těm službám, které právě aktuálně používáte.

Zkontrolujte odhadované náklady na provoz kontaktního centra podle počtu operátorů a rozsahu poskytovaných služeb.

Spočítat cenu