VideoChat a Cobrowsing

 

Technologie přenosu audia a videa prostřednictvím technologie WebRTC otevírají zcela nové možnosti komunikace se zákazníky.

Daktela V6 vám nově umožní nabídnout cobrowsing nebo videochat přímo z vaší webové stránky, ať už se jedná o eshop, nabídku produktů a služeb nebo jakoukoliv jinou prezentaci. Navíc není třeba nic instalovat, technologie je dostupná přímo v instalaci Daktela V6.

Nastartujte svůj růst s Daktelou.

Kontaktujte nás a zjistěte více o tom, jak vám Daktela může pomoci.

Snadné nasazení

Nasadit cobrowsing pro použití na vašich webových stránkách je otázkou několika minut. Stačí mít aktivní webchatovou frontu a nasadit krátký HTML kód a veškerá funkcionalita videochatu a sdílení obrazovky je okamžitě k dispozici zákazníkům i agentům kontaktního centra. Nic se nemusí instalovat ani složitě konfigurovat.

Kompatibilita napříč kanály

Cobrowsing a videochat je možné zahájit v podstatě z libovolného kanálu buďto zasláním jednorázového odkazu nebo přímo nabídnutím varianty videa.
U konkrétní fronty prakticky stačí cobrowsing povolit a začít funkcionalitu používat. Je tak možné implementovat například jeden z následujících konverzních procesů:

  • Hovor do cobrowsingu – zákazníkovi se zasílá odkaz na email, který po kliknutí přímo připojí zákazníka na konkrétního agenta
    v kontaktním centru. Agent v tomto případě vidí obrazovku PC zákazníka a může jej navádět po telefonu.
  • Hovor na kameru telefonu – zákazník je mimo kancelář a PC
    a agent se potřebuje připojit na kameru telefonu zákazníka. Zákazník obdrží SMS s jednorázovým odkazem pro přímé připojení se sdílení kamery mobilu.
  • Web chat do cobrowsingu – zákazník prochází webové stránky
    a v rámci web chatové konverzace mu je nabídnuta možnost cobrowsingu. Zákazník pouze povolí sdílení obrazovky a agent může zákazníka navádět přímo na webové stránce.

Funkcionalita videochatu je podporována ve většině moderních webových prohlížečů včetně mobilních telefonů.

Možnost customizace

Vzhled i fungování videochatu a cobrowsingu je možné kompletně upravovat podle vlastních potřeb.
Je tak možné zvolit si libovolně jestli bude moct agent nabídnout komunikaci přes web kameru nebo pouze sdílení obrazovky. Stejně tak je možné celou funkcionalitu implementovat do jakéhokoliv rozložení webové stránky nebo jejího konkrétního prvku. V základu je však samozřejmě funkcionalita k dispozici i bez těchto možností, aby její nasazení bylo co nejrychlejší a nejjednodušší.

Podívejte se, proč více než 1000 společností používá Daktelu každý den

Číst více

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici
na trhu.

Transparentní ceny

Cena odpovídá přesně těm službám, které právě aktuálně používáte.

Zkontrolujte odhadované náklady na provoz kontaktního centra podle počtu operátorů a rozsahu poskytovaných služeb.

Zjistit cenu

Odebírejte novinky

Jednou měsíčně od nás můžete očekávat email, díky němuž získáváte přístup k nejnovějším informacím, událostem a trendům.