Daktela Viber Business

Viber je bezplatná aplikace k posílání zpráv a volání, kterou dnes používá více než 1 miliarda uživatelů po celém světě.

Díky mobilnímu rozhraní tak Viber umožňuje zákazníkům z více než 180 zemí komunikovat mezi sebou i s firmami zdarma přímo ze svého telefonu.

* Aby odkaz správně fungoval, je potřeba mít nainstalovanou aplikaci Viber ve vašem zařízení.

viber-QR

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Real-time komunikace

Viber Business umožňuje svým uživatelům komunikovat dle svých aktuálních možností. Zákazníci mohou reagovat v reálném čase nebo odpovědět ve chvíli, kdy se jim to hodí. Jejich konverzace bude vždy uložena a přiřazena ke správnému kontaktu.

Vysoká míra zabezpečení

Díky komplexnímu šifrování (tzv. end-to-end), které Viber využívá, zůstane vše, co napíšete v soukromí. Všechny soukromé zprávy Viber jsou doručeny na zařízení příjemce ve formě zašifrovaného kódu a pouze zařízení příjemce dokáže kód rozluštit pomocí šifrovacího klíče. Proto se také Viber komunikace řadí mezi bezpečné formy komunikace.

Blíže zákazníkům

Viber patří k nejstahovanějším aplikacím na platformách Android a iOS.
S Daktela Viber budete Vašim zákazníkům ještě blíže! Viber je mezi zákazníky oblíbený díky možnosti využití internetového připojení. Zákazník tak za odesílání zpráv nic neplatí.

Podpora příloh a obrázků

Podpora příloh a obrázků
Stejně tak jako nativní aplikace, Daktela Viber podporuje oběma směry posílání příloh a obrázků. Zákazník tak může ve svém mobilním telefonu vyfotit např. zboží nebo balík a jedním kliknutím ho poslat přes Viber
na vaši technickou podporu.

Zpracování více Viber konverzací

Daktela umožňuje zpracování více Viber konverzací najednou jedním operátorem, a to zejména v případě, kdy je zpracování pouze jedné konverzace neefektivní. Operátor může v průběhu vyřizování konverzace přijmout i jinou aktivitu.

Notifikace o doručení a přečtení

Daktela podporuje chování nativní aplikace Viber a zobrazuje tak
v reálném čase operátorovi, zda byla zpráva zákazníkovi doručena
a následně přečtena. Operátor tak hned ví, zda může očekávat zákazníkovu odpověď nebo se může v mezidobí věnovat dalším zákazníkům.

Zažijte řešení, které změní vaše podnikání k lepšímu.

Kontaktujte nás a zjistěte více o tom, jak vám Daktela může pomoci.

POKROČILÉ FUNKCIONALITY

Reporty a statistiky Viber chatů

Daktela poskytuje celou řadu reportů o provozu Viber chatu, které jsou počítány v reálném čase. K dispozici jsou nástroje jako realtime panel nebo Wallboard, který si můžete sami nadefinovat z předpřipravených widgetů. Mezi základní reporty, které Daktela nabízí patří například počty Viber chatů v jednotlivých frontách, SLA, délky chatů a výkonnost operátorů.

Integrace s helpdeskovým systémem a CRM

Daktela Viber chat je integrovaný do CRM systému a helpdesku. Operátor už při zahájení Viber chatu vidí, s jakým zákazníkem bude chatovat včetně veškeré komunikační historie a všech otevřených i uzavřených helpdeskových ticketů. Po ukončení chatu je aktivita Daktelou automaticky přiřazena do komunikační historie CRM kontaktu. Operátor může volitelně vytvořit z Viber chatu nový helpdeskový ticket nebo ho přiřadit již k existujícímu.

Podpora odchozích zpráv a notifikací

Využijte Viber pro posílání odchozích zpráv a notifikací. Zákazník se tak jednoduše dozví aktuální stav objednávky, informace o doručení nebo další důležité informace.

ViberCZ

Podívejte se, proč více než 1000 společností používá Daktelu každý den

Číst více

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici
na trhu.

Transparentní ceny

Cena odpovídá přesně těm službám, které právě aktuálně používáte.

Zkontrolujte odhadované náklady na provoz kontaktního centra podle počtu operátorů a rozsahu poskytovaných služeb.

Zjistit cenu