2.11.2020

Integrace s Nicereply

Integrace s Nicereply

Stále pracujeme na rozšiřování a zlepšování našich služeb, a proto jsme rádi, když můžeme také našim zákazníkům přiblížit a rozšířit možnosti měření spokojenosti u jejich klientů.

Kromě toho, že je možné měřit spokojenost přímo v Daktele, připravili jsme také integraci s externím nástrojem od společnosti Nicereply, který se specializuje právě na měření spokojenosti a loajality zákazníků.

Integrace Daktely s Nicereply vám umožní lépe pochopit vaše zákazníky a získáte zpětnou vazbu přímo v Daktele.

Využít můžete podrobné statistiky a přehledy, díky nimž okamžitě identifikujete případný problém a na druhé straně poznáte i hrdiny své zákaznické linky díky podrobným statistikám pro jednotlivce i celé týmy.

Jak tato integrace funguje?

Na začátku si zvolíte metriku měření zákaznické spokojenosti, kterou chcete měřit. Nicereply nabízí 3 možnosti:

Customer Satisfaction Score (CSAT) měří spokojenost zákazníka u právě proběhlé interakce.

Nicereply-CSAT-1

Customer Effort Score (CES) je metrika používaná k vyhodnocení toho, jak snadné si vaši zákazníci myslí, že je řešení jejich nedávného kontaktu.

Nicereply-CES-1

Net Promoter Score (NPS) je standardní uznávaná metrika pro měření loajality zákazníků. To její jednoduchost ji činí tak populární, protože je velmi jednoduše srozumitelná.

Obrázek3-1

Díky šablonám v Nicereply si můžete nastavit hodnotící formulář i do vašeho podpisu v Daktele a měřit tak každou vaši interakci se zákazníky.

Měření spokojenosti zákazníka může pomoci v rozhodování, jakým směrem se vydat při zlepšování procesů v organizaci i s nalezením případných slabých míst v komunikaci. Spokojenost zákazníků je nejcennější aktivum, jež má na prosperitu společnosti větší vliv než jakákoliv jiná proměnná.

Pokud dokážete spokojenost efektivně měřit a využívat, usnadníte tím také práci svým teamleadrům a vedoucím callcenter. K teamleaderovi se dostanou relevantní roztříděná data přímo od zákazníka a nemusí tak náhodně vyhledávat v proběhlé komunikaci, ale zaměřuje se pouze na ty
s nízkou odezvou. Problémy tak rychle identifikuje a může pružně reagovat na vzniklou situaci. Okamžitě tak vidí, jakého produktu / služby se nízké hodnocení týká, kterého operátora, kterého komunikačního kanálu apod.

Podívejte se, proč více než 1000 společností používá Daktelu každý den

Číst více

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici
na trhu.

Transparentní ceny

Cena odpovídá přesně těm službám, které právě aktuálně používáte.

Zkontrolujte odhadované náklady na provoz kontaktního centra podle počtu operátorů a rozsahu poskytovaných služeb.

Zjistit cenu