Řešíte některé tyto problémy v péči o zákazníky?

Jsme tady pro vás!

Chcete…

 

…zkvalitnit zákaznickou péči?

Nabízíme služby našich odborníků, které pomohou vyřešit vaše problémy. Provedeme komplexní analýzu vaší zákaznické péče, otestujeme ji a navrhneme postupy pro její zlepšení.

Nebo chcete využít služeb hloubkového auditu zákaznické péče?
Náš nezávislý pozorovatel (auditor zákaznické péče) přímo u vás ve firmě zmapuje veškeré procesy týkající se péče o zákazníka, technologie, které využíváte, motivaci vašich zaměstnanců a na základě toho navrhne možné způsoby na zlepšení a společně s vámi tato opatření pomůže nasadit, aby splnila přesně vaše očekávání.NPS score getting better

Save time and money

…zefektivnit vyřizování dotazů zákazníků?

Víme, jak zvýšit efektivitu vaší zákaznické linky a ušetřit tak čas i peníze. Základem vysoce efektivní zákaznické linky je automatizace v komunikaci se zákazníky.

U telefonních hovorů hned na začátku rozpoznáme volajícího a na základě informací například z vašeho CRM jej nasměrujeme podle předem nadefinovaného scénáře na toho správného operátora nebo třeba na voicebota. Rozlišovat tak můžete například nové zákazníky od těch stávajících nebo ty, kteří čekají na vyřízení objednávky od těch, jež si u vás něco objednali posledních několika měsících.

Email je jeden z nejdůležitějších vašich kontaktů. Máte přehled na všemi vyřízenými emaily, dobou vyřízení, zda jsou vůbec všechny emaily odbaveny? Napsal zákazník email a pak zavolal a nemůžete dřívější komunikaci dohledat?

Chcete, aby mohli zákazníci rychlé dotazy vyřídit přímo u vás na webu? Pak je nejhodnější způsob jednoduchý web chat. Ale vy chcete, aby vyřizoval dotazy i mimo pracovní dobu? K tomu je pak vhodný chatbot.

Chcete mít přehled i nad komunikací na sociálních sítích? Facebook Messenger, WhatsApp, Viber? Dokážeme toho mnohem víc!


…znát čísla ohledně vaší zákaznické podpory?

Nejen počty hovorů jsou důležité. Víte, kolik interakcí vyřídí vaše zákaznická podpora denně, týdně, měsíčně nebo ročně? Kolik emailů, wabchatů či jiných forem komunikace s vašimi zákazníky denně projde právě vaším oddělením?


Statistics help your business

Problem solving

…umět lépe řešit složité situace se zákazníky?

Připravíme seznam nejčastějších situací a podrobný popis jejich řešení. Pomůžeme vám proškolit také agenty ve vašem kontaktním centru.


…měřit spokojenost vašich zákazníků?

Ukážeme vám, jak a co lze jednoduše měřit, ale také kde všude můžete spokojenost měřit? Hovory, emaily, chaty…


Measure NPS score at multiple places

We help you choose operators

…spolupracovat se spolehlivými lidmi?

Pomůžeme vám s výběrem nových zaměstnanců pro vaši zákaznickou linku.Máme řešení na míru pro každého.


Video komunikace


Bezplatná online prezentace


Objednání konzultanta pro firmy

  Jméno:

  Firma:

  Email:

  Telefon:

  Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.


  Ajánlatkérés

   Név: *

   Cég: *

   Email: *

   Telefonszám: *

   A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

   Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.