Partnerský program Daktela


Pomozte nám dostat Daktelu do dalších zajímavých firem.

S věrnostním programem můžete Daktelu snadno doporučit dále. Zapojte se do programu Daktela PARTNER a kromě dobrého pocitu na Vás čeká provize podle Vaší aktivity.
Uzavřeme společně pouze dohodu o spolupráci a ostatní nechte na nás. Se zákazníkem uzavřeme smlouvu přímo my a o vše se postaráme. Naším partnerem se můžete stát jako OSVČ nebo společnost.

Daktela zajišťuje svým partnerům podporu a servis při zprostředkování prodeje prostřednictvím konzultací i technického zajištění.

Jsme otevřeni jakýmkoliv návrhům našich partnerů a rádi se budeme partnersky podílet i na vašich aktivitách.

Zapojte se také a staňte se naším partnerem.

Pasivní partner

Pasivní partner může být každý, kdo nám doporučí nového zákazníka, s nímž podepíšeme smlouvu. V průběhu 1 roku lze tímto způsobem doporučit maximálně 5 zákazníků.

Co Vám přinese pasivní partnerství?

Po uhrazení 3 měsíčních faktur zákazníka, kterého jste doporučili, získáte provizi ve výši 1,5 násobku z jeho měsíční platby za licence.

Aktivní partner

Aktivním partnerem jsou jednotlivci nebo společnosti, kteří aktivně nabízejí naše řešení dalším společnostem a za rok nám tímto způsobem doporučí více než 5 zákazníků, s nimiž navážeme smluvní vztah.

Co Vám přinese aktivní partnerství?

Vyplácení jednorázové provize ve výši 3 900 Kč a měsíčních provizí od 10 % do 25 % z měsíčních poplatků za licence, které jsou vypláceny 2x ročně.

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.