Spojte se s námi

Nulové vstupní náklady


Přidejte do svého produktového portfolia špičkovou technologii cloudového kontaktního centra.

part

Připojte se k našemu partnerskému programu

Doporučujte nás

Získávejte odměny


Zvolte si partnerský program, který je pro vás ten pravý!
Referral partner program badge

Referenční partner

Představte Daktelu svým obchodním partnerům, kteří hledají špičkovou cloudovou komunikační technologii, a ostatní nechte na nás. Každý uskutečněný prodej pro vás znamená další zajímavý příjem.
Channel partner program badge

Distribuční partner

Přidejte si společnost Daktela do svého produktového portfolia a poskytujte komplexní řešení jako prodejce Daktela cloudového kontaktního centra. Poskytneme vám plnou podporu vašeho prodeje.
Strategic partner program badge

Strategický partner

Staňte se naším globálním strategickým partnerem a přidejte svému businessu výjimečnou hodnotu prostřednictvím řešení Daktela s jeho rychlou a znatelnou návratností investic. Budeme s vámi sdílet všechny naše odborné znalosti.


Partnerské výhody


PARTNERSTVÍ JE ZCELA ZDARMA

Stát se partnerem Daktely můžete zcela ZDARMA. Povolení, certifikace, demo účet a naše podpora - vše bezplatně. Získávání nových zákazníků už nemůže být jednodušší.


ZVYŠTE SVÉ PŘÍJMY

Zvyšte své výnosy na měsíční bázi díky vyplácení vysokých provizí z prodeje a díky rostoucímu počtu implementací kontaktního centra Daktela.


PRODEJNÍ SÍLA

Chceme vám pomoci uspět a podpoříme vás ve vašem růstu. Jsme připraveni pomoci vám s naším nesmírně zkušeným prodejním týmem, kdykoli nás budete potřebovat!


ŠKOLENÍ ZDARMA & ODBORNOST

Získáte od nás úvodní i následná pravidelná školení vašeho prodejního týmu i technický support. Budeme s vámi sdílet naše IT znalosti, abychom vám pomohli uspět a stát se lídrem v cloudových technologiích.


VŽDY MÁTE NAŠI PLNOU PODPORU

Náš obchodní manažer s vámi bude spolupracovat a poskytne vám plnou podporu při budování a péči o vaše klienty a pomůže vám vyřešit vše, co bude potřeba.


STAŇTE SE CERTIFIKOVANÝM PARTNEREM

Získejte odměnu zvýšením hodnoty vaší společnosti a díky odborným znalostem pro držitele našich partnerských certifikátů, od stříbrných po platinové certifikované partnery.


parter-with-usProč partnerství s Daktelou?

Spolupracujte s nejlepšími!

Daktela je předním poskytovatelem řešení pro kontaktní centra, kterému důvěřuje více než 1000 firemních zákazníků po celém světě. Jsme zkušený tým odborníků, kteří se již více než 17 let zabývají virtuálními ústřednami a kontaktními centry. Vyvíjíme a provozujeme jednu z největších cloudových infrastruktur VoIP v Evropě, která každý den podporuje více než devět set firemních zákazníků.11

MILION MINUT MĚSÍČNĚ4

DATA CENTRA21599

LICENCÍ1000

KLIENTŮ
Získejte ty nejlepší zákazníky


 • Mall CZ logo
 • footshoplogo
 • notino
 • ulekarelogo
 • alensalogo
 • renocar
 • mzcr_logo
 • vzp_pojistovna
 • modryandel
 • rohlik
 • robotworld
 • sportisimo
 • Conectart-logo
 • muziker-logo


Nabídka kompletního portfolia telekomunikačních služeb

Nabízíme širokou škálu souvisejících telekomunikačních služeb, které lze použít společně s virtuální ústřednou PBX nebo kontaktním centrem nebo dokonce samostatně.


MEZINÁRODNÍ ČÍSLA

Nabízíme mezinárodní příchozí telefonní čísla z více než šedesáti zemí včetně bezplatných čísel. Příchozí hovory na mezinárodní čísla zdarma.

SMS SLUŽBY

Služby Daktela SMS lze implementovat s řadou českých nebo mezinárodních mobilních operátorů. Tato služba je vhodná pro jednotlivé i hromadné textové SMS zprávy.

HLASOVÉ SLUŽBY

Nejlepší hlasové služby. Jsme telekomunikačními operátory v mnoha zemích a poskytujeme ty nejlepší ceny. Naši zákazníci mají možnost přístupu k naší online fakturační aplikaci Webcare.

PŘENOS TELEFONNÍCH ČÍSEL

Vaše aktuální telefonní čísla lze snadno přenést do naší sítě a v případě potřeby je můžete kdykoli přenést k jinému operátorovi.

PCI DSS PLATBY

Standard zabezpečení dat v odvětví platebních karet. Poskytujeme platební služby vyhovující standardu PCI DSS prostřednictvím potlačení hlasu, telefonického IVR nebo prostřednictvím digitálních odkazů.

parter-with-us-2Daktela certifikovaní partneři


 • T-Mobile logo
 • bridgetechgroup_logo
 • CCSD-logo
 • swanlogo
 • jakssaO NÁS

Daktela kontaktní centrum je cloudové řešení callcentra s nativní podporou mnoha komunikačních kanálů „OmniChannel“ v jedné webové aplikaci – telefon, email s helpdeskem, webový chat, SMS a sociální sítě.


KONTAKT

Telefonní číslo: +420 226 211 245

Email: partners@daktela.com

 

                       


Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.