absjets

ABS Jets a.s.

Největší provozovatel soukromé letecké dopravy v České republice a na Slovensku, jehož firemní kultura stojí na poskytování prvotřídních služeb ať už na palubě letadel nebo mimo ně.


 •    Hlasové fronty

 •     Daktela Mobile

 •     Virtualizovaná mobilní čísla

ABS Jets & Daktela


uvozov

…jako třešnička na dortu je, že veškeré hovory máme monitorované, včetně nahrávek, a máme z nich podrobné statistiky a reporty.

Výzva:

Snaha zkvalitnit služby zákaznické podpory, zvýšení dostupnosti hlasových služeb a zefektivnění řešení požadavků zákazníků.


Naši operátoři zákaznické péče se často pohybují po celém areálu společnosti, nebylo pro nás proto jednoduché vymyslet optimální způsob vedení této zákaznické linky. Pevné linky nebylo možné využít, jelikož ne vždy jsme byli v kanceláři dostupní. A stejně tak nebyl pro nás ideálním řešením mobilní telefon, který se na základě rozpisu služeb předával mezi jednotlivé operátory.

Skvělé řešení nám však dokázala poskytnout společnost Daktela, která jako jedna z mála umí směrovat provoz u mobilních telefonů přes ústřednu. Díky tomu může mít každý operátor svůj vlastní mobilní telefon a veškeré hovory, které jdou na jedno z našich 2 telefonních čísel, jsou na základě nastavení na ústředně, směrované na správného operátora. Pokud operátor potřebuje zavolat zákazníkovi, odchozí identifikace volání z mobilního telefonu je nastavena dle oddělení, za které volá.  Obrovská výhoda tedy je, že zákazník vidí stále stejné číslo, ať už mu volá kterýkoli z operátorů. A jako třešnička na dortu je, že veškeré tyto hovory máme monitorované, včetně nahrávek, a máme z nich podrobné statistiky a reporty, které můžeme dále vyhodnocovat. V případě potřeby tak dokážeme rychle reagovat.

Posláním ABS Jets je za všech okolností splnit požadavky a přání klientů.  To se nám úspěšně daří už více než 15 let. Jsme rádi, že služby, které Daktela dodává, nám pomáhají se přiblížit našemu cíli.

ABS Jets


Zpět na příběhy

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.