alensalogo

Alensa je spolehlivý online prodejce kontaktních čoček, produktů pro péči o oči, dioptrických a slunečních brýlí. Jeho hlavním cílem je nabízet kvalitní služby pro spokojenost našich zákazníků.


 •    CRM

 •    Hlasové fronty

 •    Email

 •    Zahraniční čísla

 •    Facebook Messenger

 •    Wallboard

Alensa & Daktela


uvozov

V kostce můžeme jednoznačně říci, že implementace Daktely byla skutečnou trefou do černého, protože tato sofistikovaná webová aplikace usnadňuje život každý den nejen nám v Alense, ale i našim zákazníkům!


V současnosti provozuje společnost Alensa přes 40 e-shopů s kontaktními čočkami, dioptrickými a slunečními brýlemi ve všech 26 zemích Evropské unie, Velké Británii, Norsku, Švýcarsku, na Ukrajině, v Rusku a Spojených arabských emirátech. Aktuálně patří ve většině zemí, kde působí, mezi tři největší on-line prodejce kontaktních čoček.

Alensa roste velmi dynamicky i díky využívání nejmodernějších IT technologií. Tržby společnosti rostou v posledních několika letech téměř o 1 000 %. To ovšem zároveň znamená velkou výzvu i z pohledu efektivní a rychlé komunikace se zákazníky a řízení veškerých požadavků a vede tak nutně k přechodu na omnichannel řešení.

Software Daktela, který Alensa využívá již více než rok, umožnil lepší integraci jednotlivých úseků firmy, které jsou umístěné na šesti pracovištích ve třech různých zemích. Zároveň se posílilo efektivní řízení lidských zdrojů, ale především došlo ke zlepšení zákaznické zkušenosti, díky rychlejší a cílenější komunikaci. To všechno je pro růst našeho e-shopu klíčové.

Alensa


Zpět na příběhy

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.