BenefitPlus_logo

Benefit Plus

V roce 2003 spustila společnost Benefit Management první cafeterii jménem Benefit Plus v Česku. Během několika dalších let společnost rostla jak svým postavením na trhu, tak i na poli inovací. Mimo jiné v roce 2013 vytvořila první mobilní aplikaci pro cafeterii na systémech iOS i Android. O rok později vznikly elektronické stravenky Benefit Plus, které přinesly revoluční změnu v oblasti úhrady stravování. V roce 2021 rozšířila Benefit Plus svou působnost v rámci nabízených služeb o možnost online rezervace ubytování a zahájila provoz vlastní Cestovní agentury Benefit Plus. Během roku 2007 získal Benefit Plus prvního velkého klienta i na Slovensku. Dnes tam poskytuje všechny služby, které jsou dostupné v Česku, a jsou v souladu s místní daňovou legislativou.

 •    Helpdesk / email
 •    Hlasové fronty
 •     NPS průzkumy
 •     CRM

Benefit Plus & Daktela


uvozov

Flexibilitu řešení Daktela jsme poznali zejména v době pandemie COVID, během které jsme plynule přešli na home office a chod zákaznické linky tak nebyl vůbec omezen. Velmi se nám líbil přístup pracovníků Daktely, kteří nám i nyní pomáhají s představením a nasazením nových funkcionalit, díky kterým se naše řešení neustále posouvá vpřed, říká Jaroslav Raboch ze společnosti Benefit Management.


V roce 2021 spravuje společnost Benefit Plus cafeterii pro více jak 500 společností s přibližně 230 000 zaměstnanci. Zvláště díky koronavirové pandemii jsme ocenili systém Daktela. Operátoři mohli bez problémů přistupovat k zákaznické lince odkudkoliv a z kteréhokoliv zařízení, což by bez Daktely nebylo možné.

Benefit Management využívá služby hostované virtuální ústředny, IT oddělení tak nemusí podstupovat každotýdenní peripetie se správou dedikovaného serveru. Služba běží ve virtuálním prostředí Daktely, není tak nutné řešit chod a stabilitu řešení pro zákaznickou linku.

Benefit Management začal s postupným nasazováním služeb, kdy se nejdříve zaměřil na hlasový provoz. Přechod na další kanály se z důvodu pandemie COVID-19 a interních personálních změn prodloužil, ale dnes již využívá tato společnost také Helpdesk, NPS průzkumy nebo integraci se CRM. Do budoucna uvažuje o nasazení dalších kanálů ke zpracování chatové komunikace přes webchat a sociální sítě.


Zpět na příběhy

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.