eyerim-logo

Online oční optika
Více než 12 zemí, 80 značek a 20 000 slunečních, dioptrických či sportovních brýlí.
Eyerim je nejrychleji rostoucí online optika ve střední Evropě.

 •    Tiketovací systém
 •    Hlasové služby
 •     Zahraniční čísla
 •     Facebook Messenger
 •     Email
 •     Webchat

Eyerim & Daktela


uvozov

S webovou aplikací Daktela nemáme nyní žádný problém být neustále v kontaktu s tisíci zákazníků z celé Evropy prostřednictvím různých komunikačních kanálů!


Online oční optika Eyerim představuje jednoduchý tiketovací systém, přehledný způsob fakturace, detailní statistiky, ochotný team a flexibilní nastavení přímo na základě našich požadavků – prostě všechno pod jednou střechou.

Zákazníky Eyerim najdete ve více než 12 evropských zemích. S naším zákaznickým servisem komunikují prostřednictvím emailu, telefonních hovorů, chatu nebo sociálních sítí. Díky tomu, že naše základna zákazníků každým dnem rostla a požadavky zákazníků se stávaly komplexnějšími, potřebovali jsme najít řešení, které by splňovalo všechny požadavky související s rychlým růstem, pokrytím více kanálů a pokročilými statistikami, které by nám pomohly k udržení a zlepšení kvality komunikace.

S Daktelou jsme ovšem získali mnohem více! Skvělý profesionální přístup, možnost nastavení ústředny podle vlastních požadavků, dostupnost zahraničních čísel bez jakéhokoliv zbytečného papírování, IVR nahrávky ve více jazycích anebo seznámení s jinými dostupnými komunikačními kanály jako je Whatsapp nebo Viber. Velkou výhodou byla jednoduchá integrace a seznámení se s celým systémem jak ve funkci administrátora, tak samotného operátora. Náš tým zákaznického servisu pokládá začátek spolupráce za jeden z highlightů roku 2021, což hovoří samo za sebe.

Navíc jsme touto spoluprací získali partnera, který je otevřený zpětné vazbě, takže se rozvíjíme navzájem.

EyerimZpět na příběhy

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.