hawaj-logo

Hawaj.cz

Online prodejce nadzemních bazénů, solárních sprch a dalšího volnočasového zboží. Eshop dnes slouží zákazníkům nejen v ČR, ale také na Slovensku a v Maďarsku.


 •    Hlas včetně nahrávání

 •    Email/Helpdesk

 •    IVR

Hawaj & Daktela


uvozov

Díky Daktele jsme začali se zákaznickou linkou pracovat systematicky. Vše je zpětně dohledatelné včetně nahrávek hovorů. Do budoucna plánujeme integraci Daktely s naším ERP systémem a využítí chatu.


Výzva:
Zkvalitnění služeb zákaznické podpory, zefektivnění řešení požadavků zákazníků a zlepšení komunikace napříč firmou.


E-shop Hawaj.cz působí na českém trhu více než 15 let. Zaměřuje se na prodej vybavení pro dům a zahradu. Patří mezi největší online prodejce nadzemních bazénů, solárních sprch a dalšího volnočasového zboží. Úspěšně expandoval a v současné době působí také na slovenském a maďarském trhu. Neustále rozšiřuje sortiment a zkvalitňuje služby, aby zákazníci mohli nakupovat jednoduše a levně. O maximální spokojenost zákazníků se stará šestičlenný tým operátorů.

Před implementací omnichannel řešení Daktela komunikoval jediný operátor e-shopu se zákazníky prostřednictvím infolinky na mobilním telefonu. Pro vyřizování elektronické pošty používal Outlook, který současně sloužil k interní komunikaci. Toto nesystémové řešení přinášelo problémy a působilo neprofesionálně, protože linka byla neustále obsazená. A proto se v roce 2017 obrátili na Daktelu.

„S Daktelou můžeme flexibilně navyšovat počty operátorů dle sezóny a požadavky předávat v ticketovacím systému. Všichni operátoři do něj mají přístup, vidí veškerou komunikaci, díky čemuž se snadno vzájemně zastoupí. I když jsou všichni operátoři zaneprázděni, příchozí hovor je zaznamenán ve frontě zmeškaných aktivit a ve chvíli, kdy je některý z operátorů znovu volný, může zpětně zákazníka kontaktovat.

Jednoznačným přínosem jsou také reporty a statistiky, na základě kterých můžeme vyhodnocovat aktivity operátorů a plánovat práci. Díky Daktele jsme začali se zákaznickou linkou pracovat systematicky. Vše je zpětně dohledatelné včetně nahrávek hovorů. Do budoucna plánujeme integraci Daktely s naším ERP systémem a využítí chatu.“

E-shop Hawaj.cz


Zpět na příběhy

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.