muziker-logo

Muziker

První kroky na cestě k jedné z nejpopulárnějších nákupních galerií současnosti Muziker se začaly odvíjet před téměř 25 lety, kdy se několik kamarádů rozhodlo prodávat hudební nástroje, přičemž první zákazníci začali jejich služby využívat v kamenné prodejně na Vysoké ulici v centru Bratislavy.

 •    Hlas včetně nahrávání
 •     Email/Helpdesk
 •     Webchat
 •     Facebook Messenger
 •     Click-To-Call
 •     SMS Connect
 •     Advanced Analytics
 •     Wallboard

Muziker & Daktela


uvozov

Daktela pro nás představuje univerzální řešení zákaznické podpory. Ceníme si zejména toho, že pokrývá prakticky všechny možné komunikační kanály, kde s námi zákazník něco řeší – od úvodní poptávky, přes řešení objednávky až po případné reklamace.


Jak náš e-shop rychle rostl, zjistili jsme, že potřebujeme mít komunikaci kompletně pod kontrolou, a to umožňoval jedině software od Daktely. Dříve vznikala řada chyb v komunikaci například z neprovázanosti jednotlivých systémů, to se nyní díky Daktele zcela vyřešilo. Během vánoční nákupní horečky v roce 2019 jsme si ověřili, že optimalizovat zákaznickou podporu až ve chvíli, kdy ji již potřebujete, je bohužel pozdě. Daktela je dnes pro nás velmi důležitý a flexibilní partner, bez kterého si péči o zákazníka již nedokážeme vůbec představit.

V roce 2004 došlo ke spuštění internetového obchodu a poprvé se objevil současný název Muziker. Následně došlo k obchodní expanzi do České republiky a za necelých 10 let se rozšířil Muziker do dalších celkem 26 zemí Evropské unie, navíc s vlastním zákaznickým servisem, a to včetně komunikace v daných jazykových mutacích. Ukázalo se ovšem, že takto prudký rozvoj je velmi složité „uřídit“ zejména z pohledu péče o zákazníka.

Muziker navíc v posledních pěti letech výrazně rozšířil své portfolio produktů, již zdaleka nejde jen o hudební nástroje. Nové jsou segmenty golfových potřeb, výbava pro jachtaře, potřeby pro různé vodní sporty a technologické „vychytávky“ a smart zařízení pro trávení volného času. Rostoucí počet zákazníků i produktů e-shopu přinášel najednou řadu problémů. Aby Muziker potvrdil pozici moderního prodejce produktů pro volnočasové aktivity, musel přejít na nové technologie i v oblasti péče o zákazníka.

Na jaře 2020 byl proto implementován komunikační software pro kontaktní centra Daktela. Ten této nákupní galerii umožnil přehlednou komunikaci se zákazníky, a to napříč všemi kanály, od telefonických hovorů, přes email a webchat, po zprávy ze sociálních sítí. Dnes Muziker využívá celkem osm modulů Daktely, což umožňuje rychlou a přehlednou komunikaci se stovkami zákazníků najednou.


Zpět na příběhy

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.