notino

Notino s.r.o.

Specialista na parfémy a kosmetiku


 •    Hlasové služby

 •    Zahraniční čísla

 •    Tiketovací systém/email

 •    Webchat

Notino & Daktela


uvozov

Díky přehlednému řešení callcentra vidíme různé statistiky a máme tak pod dohledem celkovou komunikaci se zákazníkem. Dokážeme tak efektivně nastavovat strategie prodeje i servisu.

Výzva:
Vybudování zákaznické podpory a zpřehlednění požadavků zákazníků.


Společnost Notino si vybudovala své místo na trhu nejen svou cenovou politikou, ale především orientací na zákazníka. Kde by byla společnost Notino dnes, nebýt kvalitní zákaznické podpory?

S růstem počtu našich zákazníků a nutností budovat efektivnější komunikaci, nám už více než 10 let pomáhá Daktela. Její vývojové oddělení vždy vyšlo vstříc všem požadavkům pro zlepšení našeho zákaznického servisu.

Postupnou centralizací a integrací více komunikačních kanálů nám umožnila řešit požadavky klientů přehledně a hlavně efektivně. Hovory, e-maily, webchaty a facebook už nepředstavují hlavu plnou problémů, ale naopak radost s dobře obsloužených zákazníků. A to nejen v Čechách a na Slovensku, ale Notino díky Daktele dokáže obsloužit klienty ve více než 27 zemích. Díky přehlednému řešení callcentra máme všechny komunikační platformy pohromadě a máme tak pod dohledem celkovou komunikaci se zákazníkem.

Notino


„Hardwarová ústředna instalovaná v garáži a agenti vyřizující požadavky klientů v několika samostatných aplikacích. Ano, i to byla realita zákaznické podpory v minulosti. Také díky spolupráci s Notinem se Daktela vyvinula do přehledného webového rozhraní, které nyní nabízí možnosti omnichannel řešení. Spolupracujeme s Notinem od začátku a jsme pyšní na to, že i díky nám se mohla společnost Notino rozrůstat. S rostoucím zákaznickým servisem tak mohli rozšířit také množství svých klientů.“

Lukáš Klacík, Daktela


Zpět na příběhy

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.