Daktela a Sluto

SLUTO s.r.o.

Již více než 20 let poskytuje společnost SLUTO služby vedení účetnictví a zpracování mezd. Zaměstnanci společnosti vždy využívali ty nejmodernější technologie, díky kterým dosahovali a i nadále dosahují maximální efektivity práce, plní stále se zpřísňující legislativní požadavky a samozřejmě poskytují klientům služby podle přísných interních pravidel.

 •    CRM
 •    Hlasové fronty
 •   Integrace s MS Teams 

Sluto & Daktela


uvozov

Díky službám společnosti Daktela chceme s klienty komunikovat více „online“, tedy i prostřednictvím chatbotů, dotazníků, click-to-call, webchatů nebo SMS chatů. Chceme držet krok s trendem online poskytování služeb a v mnoha oblastech být i leadery tohoto přístupu.


Spolehlivá komunikace se zákazníky je právě v tomto oboru velmi důležitá. V minulosti využívali ve společnosti SLUTO VoIP hlasové hovory s využitím desktopových aplikací Softphone. Nyní v rámci modernizace tohoto způsobu telefonování se rozhodli využít systém MS Teams, který již dříve používali v rámci interní komunikace. Jeden z mála českých dodavatelů, který nabídl poptávané řešení implementace do systému Microsoft Teams, byla DAKTELA.

Díky této implementaci se zvýšil uživatelský komfort při obsluze Softphone a praktická byla také výhoda centrální správy díky propojení s MS Office365, včetně napojení na centrální adresář. Velmi pozitivní je možnost telefonování přes firemní virtuální ústřednu z jakéhokoliv zařízení a odkudkoliv, tedy jak z mobilních telefonů, tak ze zařízení při režimu výkonu práce „home office“. Dále očekáváme podporu systému při obsluze klientů ve chvíli vytížení kolegů a především potom mimo provozní dobu kanceláří.

To vše se projevuje na spokojenosti klientů a zdravém růstu společnosti. I díky těmto přístupům získala společnost SLUTO v roce 2019 ocenění účetní firma roku.Zpět na příběhy

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.