U lékaře

uLékaře.cz

Projekt uLékaře.cz vznikl před 14 lety jako web s řadou tematických článků a časem se stal i platformou pro komunikaci mezi lékaři a lidmi, kteří se s nimi chtěli poradit. Služba postupně procházela mohutným rozvojem, kdy se z webových stránek s unikátním obsahem, který píšou lékaři a jednoduchou poradnou, stal komplexní komunikační nástroj, který je dnes plnohodnotným průvodcem člověka na cestě zdravotním systémem od počátku po vyřešení problému.

 •    Helpdesk
 •    Hlasové fronty
 •     SMS

uLékaře & Daktela


uvozov

Komunikace našich zdravotníků s uživateli a se spolupracujícími lékaři je již dva roky díky systému Daktela přehledná a transparentní. Navíc díky řadě automatizací v komunikaci šetříme čas i peníze!


Zvyšující se počet požadavků, rostoucí počet uživatelů, zpoplatnění služeb a zavedení nové služby objednání k lékaři však kladlo na péči o uživatele čím dál větší nároky zejména z hlediska spolehlivosti komunikace. Proto se provozovatelé uLékaře.cz rozhodli před dvěma lety implementovat software pro kontaktní centra Daktela, který celý proces komunikace mezi uživateli, lékaři, zdravotními sestrami a zákaznickou péčí jednoznačně zpřehlednil a celkově zvýšil efektivitu všech poskytovaných aktivit.

Díky novému omnichannel řešení mohou dnes například automaticky odcházet lidem potvrzující SMS o objednání k lékaři. Zkvalitňovat poskytování služeb nyní lze díky nahrávání hovorů. Uživatelům je možné nabídnout komunikaci v češtině nebo angličtině a propojit je s pracovníkem, který tento jazyk ovládá. S uživateli je možné komunikovat nejen po telefonu, SMS a emailu, ale i na webových stránkách pomocí webchatu. To vše napomáhá k transparentnosti komunikace, která je zásadní právě ve zdravotnictví, kdy rychlost a kvalita odpovědi přímo závisí na tom, aby uživatel dostal právě takovou péči, jakou skutečně očekává.

Systém Daktela tak dnes umožňuje službě uLékaře.cz vyřešit tisíce požadavků od lidí každý měsíc, navíc s přehledným reportem komunikace a statistikou hovorů, SMS či emailů, které se zobrazují zákaznické péči v rámci aplikace v jednom okně.

Zásadní pro další rozvoj služby byla také integrace, kdy Daktela automaticky propojuje konkrétní hovor s dalšími relevantními informacemi z interní databáze služby (například o dostupných ordinacích v regionu) a zdravotník díky tomu může uživateli rychleji a lépe poradit a doporučit, jak má postupovat a propojit jej s tím správným lékařem.

Velmi praktickou novinkou je tzv. tiket „Urgent“, který umožňuje zdravotním sestrám okamžitě získat informaci o tom, že lékař v poradně narazil na dotaz od uživatele, který by měl být ošetřen pohotovostně. Uživatel je v momentě odeslání odpovědi lékaře informován pomocí SMS s doporučením navštívit nejbližší pohotovost. A zdravotní sestra navazuje telefonátem, ve kterém uživatele nasměruje na adekvátní pomoc. I když uLékaře.cz nenahrazuje zdravotní záchrannou službu, v krajních případech tak dokážou zdravotníci uživatele propojit se záchranným systémem ČR.


Zpět na příběhy

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.