Call Steering – řízení hovorů pomocí rozpoznávání řeči

Daktela podporuje Call Streering – technologii, díky které si můžete postavit vlastní logiku nad přicházejícími hovory a využít tak rychle se vyvíjející technologii rozpoznávání řeči. Ve své nejjdednoduší podobě může tato technologie nahradit IVR, kdy se zákazníci volající na vaší infolinku nemusí proklikávat IVR – hlasovým rozcestníkem, ale stačí, když automatu povědí kam by chtěli být spojeni a systém následně posune hovor na příslušné oddělení a nebo přímo na pracovníka. Nad řízením hovorů si můžete postavit i vlastní složitější aplikaci s rozpoznáváním řeči, která přinese vyšší komfort volajícím zákazníkům a operátorům ušetří drahocený čas s odbavením hovoru.

Například – zákazník volá do cestovní kanceláře a na infolince bude slyšet hlášku „Dobrý den, dovolali jste se do cestovní kanceláře XY. Pokud máte zájem o konkrétní destinaci, po zaznění tónu vyslovte její název a budete přepojeni na pracovníka, který má danou destinaci na starosti“. Následně systém vyhodnotí co zákazník vyslovil a hovor směruje na správného pracovníka.

Základní Vlastnosti


Call steering směrování do front

Volající zákazníci mohou vyslovit konkrétní slovo nebo frázi a Daktela následně hovor přepojí do fronty, která je s daným textem svázána.


Custom aplikace přes API

Podpora složitějších aplikací přes API, kdy např. Daktela předá zpracování přepisu textu do externí aplikace a hovor je následně řízen podle výsledku odpovědi.Call steering směrování na operátory

Volající zákazníci mohou vyslovit jméno operátora nebo klíčové slovo svázané s operátorem a Daktela zajistí přesné směrování na konkrétního operátora.


Rychlejší a komfortnější odbavení hovorů

Diky přesnému směrování hovorů do správných front a na operátory zajistíte komfortnější servis pro vaše klienty a rychlejší odbavení hovoru bez nutnosti přesměrování.Call steering widget s přepisem

V Daktele je k dispozici widget, který můžete přidat operátorům pro příchozí hovory a uvidí na něm přepis toho co zákazník v aplikaci call-steering řekl.


Podpora mnoha jazyků

Používáme nejmodernější řečové technologie a neomezujeme se jen na češtinu. Dokážeme rozpoznat více než 60 jazyků.


Možnosti využití


Ve firmě pro směrování hovorů na konkrétní pracovníky na základě vyslovení jejich jména.

V kontaktním centru pro směrování hovoru na konkrétního operátora po vyslovení jeho jména.

V zákaznické péči pro směrování hovorů na konkrétní oddělení bez nutnosti manuálního IVR stromu (např. reklamace, technická podpora, ...)

V kontaktním centru pro ověřování volajících na základě platného čísla smlouvy.

V pojišťovnictví pro nadiktování SPZ automobilu nebo smlouvy před spojením s operátorem.

V automatickém volacím průzkumu zákaznické spokojenosti, kdy zákazník ohodnotí slovně známkou a případně komentářem, který je přepsán do textu.

Více informací

Pokud byste chtěli využít call steering ve vašem callcentru, nebo chtěli konzultovat možnosti řešení, neváhejte nás kontaktovat.