Sales Representative

Daktela spravuje jednu z najväčších VoIP infraštruktúr v CEE regióne. Naším hlavným produktom je cloudová platforma kontaktného centra, ktorá umožňuje firmám jednoducho spracovávať požiadavky zákazníkov cez mnoho komunikačných kanálov – telefón, email, webový chat, SMS alebo Facebook Messenger. Aktuálne aktívne pôsobíme v piatich krajinách a v ďalších máme partnerov. Po celom svete náš produkt využíva viac ako 900 firemných zákazníkov z rôznych segmentov. Medzi našich zákazníkov patrí napríklad Mall Group, Notino, Conectart, CK Fischer, Footshop, GLS, Muziker a ďalší.

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu do obchodného tímu v Bratislave, ktorý / á sa bude podieľať na ďalšom rozvoji našej webovej platformy pre kontaktné centrá. Ak Ťa baví vymýšľať nové riešenia a posúvať technológie dopredu potom hľadáme práve Teba.

Full-time job

sales representative

Náplň práce:

  • aktívna komunikácia s klientmi
  • starostlivosť o portfólio klientov
  • podpora rozvoja obchodných vzťahov
  • získavanie nových obchodných príležitostí (akvizičná činnosť)
  • sledovanie vývoja trhu a konkurencie
  • reporting, práca s databázou, CRM a ostatné činnosti vyplývajúce z charakteru pozície

Čo od teba očakávame:

  • prax v oblasti B2B, account manažmente, telesales, sales support alebo zákazníckom servise aspoň 2 roky
  • výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • samostatnosť, organizovanosť, priebojnosť a zodpovednosť
  • prozákaznícku orientáciu
  • záujem o vzdelávanie v odbore
  • tímového ducha
  • angličtina B1, nemčina výhodou
  • pozícia je vhodná aj pre absolventov, ktorý majú chuť učiť sa nové veci.

Čo u nás získaš:

  • lokalita: Bratislava
  • flexibilnú a dynamickú pracovnú kultúru
  • flexibilné pracovné prostredie (Office, Home-Office)
  • jazykové kurzy a vzdelávanie
  • 2x ročne odmeny podľa dosiahnutého zisku firmy
  • 7x sick day
  • refer-a-friend bonus
  • bonus na domáci internet
  • bonus na šport a kultúru
  • možnosť vlastného výberu notebooku

Niekoľko náhodných faktov o našej spoločnosti:

  • Vedeli ste, že Daktela spravuje firemnú IP telefóniu a omni-channel kontaktné centrá pre zákazníkov v Poľsku, Dubaji, Londýne alebo Mexiku?
  • Vedeli ste, že Daktela za rok 2020 dosiahla obrat takmer 8 miliónov eur a tým sme rozhodne nepovedali posledné slovo?
  • Vedeli ste, že v Daktela prevádzkujeme svoje vlastné riešenie telco cloudu?
  • Vedeli ste, že si u nás môžete vybrať aký notebook a operačný systém budete chcieť používať? Macbook, Linux alebo snáď Windows
  • Vedeli ste, že sa u nás stretnete s Google Apps, Slack, Productboard, Confluence, Asterisk, Git?

Mám záujem

Možno hľadáme práve Vás!

Ak zdieľate rovnaké hodnoty a páči sa Vám, čo robíme, tak nám neváhajte napísať na jobs@daktela.com. Radi sa s Vami stretneme a bližšie predstavíme jednotlivé pracovné pozície.

David Hájek

David Hájek

Founder & Head of Global Expansion

Richard Baar

CEO & Founder

Ajánlatkérés

    Név: *

    Cég: *

    Telefonszám: *

    A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

    Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.