Advanced
Analytics

Každý chápe reporting trochu jinak a každý má od něj trochu jiná očekávání. Proto jsme připravili Proof of Concept řešení umožňující našim zákazníkům připravit si zcela samostatně kompletně vlastní report nad daty v Daktele V6.

Daktela advanced analytics přehled

Vytvářejte vlastní reporty

Všichni to známe… vidíte report a říkáte si: „Ještě bych tam přidal tenhle sloupeček a tenhle řádek“, zatímco kolega vedle chce sloupečky a řádky zase úplně jiné. Prostřednictvím Advanced Analytics si každý z Vás postaví report přesně na míru, jak potřebuje – přidá si přesně ty sloupce a řádky, které potřebuje, a to přímo nad daty z aplikace Daktela V6.


Grafy přesně podle vašich představ

Vizualizace dat poskytuje mnohem širší vhled do jejich pochopení. V Advanced Analytics si můžete přímo v rozhraní nad zobrazenými daty postavit graf, který pro jejich pochopení potřebujete, a to na jedno kliknutí. Stačí zvolit, která data chcete vizualizovat a jaký typ grafu si představujete a během pár sekund máte graf přímo před sebou.

Daktla diagramy Advanced Analytics

daktela advanced analytics daily report

Každé ráno do Vašeho emailu

Chcete být každé ráno nebo večer automaticky informováni o dění ve Vašem kontaktním centru? Všechny vlastnoručně nadefinované reporty si můžete nechat zasílat do Vaší emailové schránky v definovaný čas.


Vlastní metriky

Potřebujete vidět v reportech metriku, kterou používáte pouze Vy? Žádný problém, stačí si nadefinovat vlastní metriku pomocí standardních matematických operací a zobrazíme Vám ji tak, jak potřebujete. A to samozřejmě jak ve webovém rozhraní dostupném odkudkoliv, tak pravidelně ve Vašem emailu.


Daktela Labs AdvancedAnalytics


DALŠÍ MOŽNOSTI REPORTINGU
S DAKTELOU:Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.
  Žádost o nabídku

   

   Jméno a příjmení: *

   Společnost: *

   Email: *

   Telefon: *

   Položky označeny * jsou povinné.

   Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.