VideoChat
a Cobrowsing

Technologie přenosu audia a videa prostřednictvím technologie WebRTC otevírají zcela nové možnosti komunikace se zákazníky. Daktela V6 vám nově umožní nabídnout cobrowsing nebo videochat přímo z vaší webové stránky, ať už se jedná o eshop, nabídku produktů a služeb nebo jakoukoliv jinou prezentaci. Navíc není třeba nic instalovat, technologie je dostupná přímo v instalaci Daktela V6.
Daktela co-browsing

Snadné nasazení

Nasadit cobrowsing pro použití na vašich webových stránkách je otázkou několika minut. Stačí mít aktivní webchatovou frontu a nasadit krátký HTML kód a veškerá funkcionalita videochatu a sdílení obrazovky je okamžitě k dispozici zákazníkům i agentům kontaktního centra. Nic se nemusí instalovat ani složitě konfigurovat.


Kompatibilita napříč kanály

Cobrowsing a videochat je možné zahájit v podstatě z libovolného kanálu buďto zasláním jednorázového odkazu nebo přímo nabídnutím varianty videa.
U konkrétní fronty prakticky stačí cobrowsing povolit a začít funkcionalitu používat. Je tak možné implementovat například jeden z následujících konverzních procesů:

 • Hovor do cobrowsingu – zákazníkovi se zasílá odkaz na email, který po kliknutí přímo připojí zákazníka na konkrétního agenta v kontaktním centru. Agent v tomto případě vidí obrazovku PC zákazníka a může jej navádět po telefonu.
 • Hovor na kameru telefonu – zákazník je mimo kancelář a PC a agent se potřebuje připojit na kameru telefonu zákazníka. Zákazník obdrží SMS s jednorázovým odkazem pro přímé připojení se sdílení kamery mobilu.
 • Web chat do cobrowsingu – zákazník prochází webové stránky a v rámci web chatové konverzace mu je nabídnuta možnost cobrowsingu. Zákazník pouze povolí sdílení obrazovky a agent může zákazníka navádět přímo na webové stránce.

Funkcionalita videochatu je podporována ve většině moderních webových prohlížečů včetně mobilních telefonů.

Daktela co-browsing

Možnost customizace

Vzhled i fungování videochatu a cobrowsingu je možné kompletně upravovat podle vlastních potřeb.
Je tak možné zvolit si libovolně jestli bude moct agent nabídnout komunikaci přes web kameru nebo pouze sdílení obrazovky. Stejně tak je možné celou funkcionalitu implementovat do jakéhokoliv rozložení webové stránky nebo jejího konkrétního prvku. V základu je však samozřejmě funkcionalita k dispozici i bez těchto možností, aby její nasazení bylo co nejrychlejší a nejjednodušší.


Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.
  Žádost o nabídku

   

   Jméno a příjmení: *

   Společnost: *

   Email: *

   Telefon: *

   Položky označeny * jsou povinné.

   Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.