Rozšířená
realita (AR)

Stává se vám, že by potřebovali agenti ve vašem kontaktním centru zákazníkovi něco přímo ukázat, nebo alespoň vidět to samé co vidí zákazník? V takovém případě by pro vás mohla být vhodná aplikace pro přenos videa z kamery telefonu se systémy iOS nebo Android s možností využití rozšířené reality (Augmented Reality).Daktela rozšířená realita


iphone8 vizionar Daktela

Snadno použitelné

Aplikace VizionAR je navržena tak, aby byla použitelná co nejjednodušším způsobem. Pro zákazníka znamená spojení s operátorem pouze spuštění aplikace, nadiktování šestimístného kódu a potvrzení spojení. Po dokončení tohoto jednoduchého postupu už může agentovi v kontaktním centru prostřednictvím kamery telefonu ukazovat, co je podle něj pro pochopení jeho požadavku důležité.


Univerzální využitelnost

Využití aplikace VizionAR není nijak omezeno na konkrétní účely. Aplikaci tak lze adaptovat přesně pro Vaše potřeby. Případy užití mohou být například:

 • Likvidace pojistné události – Aplikace přenáší do kontaktního centra garantovaný nepozměnitelný obraz. Umožňuje tak agentovi v reálném čase vyhodnotit rozsah škody a poradit zákazníkovi další postup – například v případě autonehody.
 • Technická asistence – Má zákazník problém se zapojením modemu? Nebo jiného domácího zařízení? Pomocí streamování obrazu z kamery telefonu může agentovi online ukázat, s čím potřebuje pomoct a agent může kreslením do obrazu zákazníka navigovat.
 • Produktové poradenství – Pokud zákazník potřebuje poradit s konkrétním produktem, je vždy lepší, když může prodejce přímo popisovat výhody produktu naživo za pomoci vizuálních nástrojů.

Aplikace VizionAR najde využití v mnoha dalších odvětvích v oblasti asistence a poradenství. Je jen na Vás, jak ji může využívat právě Vaše kontaktní centrum.

vizionar screen daktela

Vyzkoušejte sami

Aplikaci můžete vyzkoušet snadno následujícím způsobem:

 1. Stáhněte aplikaci z Apple App Store (iOS) nebo Google Play (Android)
 2. Spusťe aplikaci VizionAR na Vašem mobilu
 3. Vygenerovaný PIN opište z aplikace do okna vpravo od tohoto postupu
 4. Potvrďte přijetí vzdálené podpory na mobilním telefonu
 5. Užívejte si streamované video z kamery Vašeho zařízení

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.