Technologie

Daktela Cloud naši zákazníci vnímají jako platformu pro provoz kontaktního centra. Pro nás to však znamená celou řadu provázaných technologií zajišťující bezproblémovou funkcionalitu aplikací, které pro naše zákazníky provozujeme.

Cílem je nejen, abyste se nemuseli obávat o svá data, ale zároveň jste nemuseli řešit starosti a interní náklady spojené s provozem systémů pro vaši zákaznickou podporu.
Daktela Cloud pro nás znamená promyšleně budovanou infrastrukturu, kde je kladen důraz na výkon, redundanci, efektivitu, bezpečnost a škálovatelnost. Aplikace naší produkce v praxi zvládají miliony interakcí měsíčně od desetitisíců uživatelů. Takové nároky vyžadují kvalitní zpracování aplikace už od fáze vývoje, a to s ohledem na co nejmenší možnou chybovost a zároveň co největší škálovatelnost.

Provozujeme systémy pro významné lokální i globální společnosti, a tudíž klademe vysoký důraz na všechny aspekty zabezpečení našich aplikací a systémů. Naši aplikaci stavíme od každého serveru a switche až po grafické rozhraní. Aby tohle všechno zapadlo dohromady, stavíme náš technologický tým na skutečných odbornících a profesionálech ve svých oborech.

Jiří Havlíček
CTO


Chcete se o našich technologiích dozvědět více?
Technologie tvoří hlavně lidé


Základem našeho kvalitního technologického mixu je tým více než 50 IT profesionálů, rozdělených do 6 oddělení. Zaměstnáváme nadšené odborníky, které považujeme za špičky ve svých oblastech, ať už jde o programování, systémovou administraci, produktový management nebo testování.
Roman Kuneš
Infrastructure Manager


Ilia Fedorov
Development Manager


Tomáš Motyčka
ISD ManagerMichal Hájek
DevOps Manager


Mikuláš Starý
Product Manager


Petr Daněk
QA Manager


Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.