Umělá inteligence v komunikaci

Rutinní činnosti přenechte robotům, komplexnější péči o zákazníky svým lidem. Vaše aktivní kampaně mohou být díky prediktivním nástrojům efektivnější o stovky procent. Naši virtuální asistenti Coworkers.ai dokáží snížit výrazně – a prakticky okamžitě – počet hovorů, chatů a e‑mailů vyřizovaných operátory v jakémkoliv kontaktním centru.

VYZKOUŠET ZDARMA
AI CZ

Denně nám důvěřuje více než 1000 firemních zákazníků

Chování zákazníka pod lupou

Roboti zapojení do komunikace jsou schopni v reálném čase analyzovat dosavadní požadavky a způsob nákupního chování zákazníka a podle toho upravit průběh rozhovoru nebo konverzace na chatu. Navíc se roboti Coworkers.ai v rámci strojového učení zlepšují s každou interakcí a jejich efektivita v čase tak neustále stoupá.

Chatbot

Zvyšte razantně výkon vašich operátorů v kontaktním centru

Konverzační umělá inteligence Coworkers.ai zvládá vyspěle komunikovat s vašimi zákazníky jak psanou, tak hlasovou formou. Tyto inteligentní entity rozpoznají
i aktuální náladu zákazníka a vedou bez problémů dialog na celou škálu rutinních témat. Navíc v jeden moment dokážou realizovat tisíce obdobných konverzací.

Coworkers

AI zvýší významně konverzní poměr na vašem webu

Díky efektivnější komunikaci, kterou poskytují roboti Coworkers.ai, budou požadavky vašich zákazníků rychleji a přesněji vyřešeny, takže se zvýší jejich loajalita a celková spokojenost s nákupem.

Automatizace procesů

AI v komunikaci-1-cz

Zrychlete komunikaci se zákazníky

Nejnovější verze robotů Coworkers.ai poznají jen na základě hlasu, o kterého konkrétního zákazníka se jedná, a přepojí jej na odpovídajícího pracovníka nebo na správné oddělení. Zvýšíte tak efektivitu nejenom vašeho oddělení péče o zákazníka, ale také například marketingového či HR oddělení.

Rychlejší komunikace

Virtuální asistent je vždy dobře naladěný

S fungováním nástrojů AI jsou zákazníci často více spokojeni než s konverzací s operátorem, protože nemění náladu dle průběhu rozhovoru, navíc jsou vždy pozitivní.

Zlepšování zákaznické zkušenosti

AI v komunikaci-2
Nastartujte svůj růst s Daktelou.

Vyzkoušejte sami, jak vám Daktela může pomoci. Zdarma.

Podívejte se, proč více než 1000 společností používá Daktelu každý den

Číst více

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici na trhu.

Transparentní ceny

Cena odpovídá přesně těm službám, které právě aktuálně používáte.

Zkontrolujte odhadované náklady na provoz kontaktního centra podle počtu operátorů a rozsahu poskytovaných služeb.

Spočítat cenu