Jak spravovat více
e-shopů efektivně?

Je jedno kolik e-shopů spravujete a jak velkých. Všechny komunikační kanály všech vašich e-shopů můžete přehledně spravovat na jednom místě.

Pokud spravujete více e-shopů, doporučujeme využít virtuální ústřednu a helpdesk, které můžete rozšířit o automatizaci některých komunikačních kanálů.


Artboard-5-1-2


advanced-analytics


Proč využívat virtuální ústřednu?

Virtuální ústředna umožní zvolit si pro každý e-shop vlastní telefonní číslo případně více telefonních čísel pro jednotlivé e-shopy. Hovory lze tak monitorovat a mít nad nimi přehledné a podrobné statistiky. Hovory můžete nahrávat a na lince nastavit pracovní a mimopracovní dobu. Využít můžete také tzv. hlasový rozcestník neboli IVR, kterým zákazníky nasměrujete na konkrétní oddělení nebo osoby. Například oblast fakturace, reklamace apod.
Proč používat helpdesk?

Tiketovací systém/helphesk/email umožňuje spravovat přehledně a jednoduše veškerou komunikaci se zákazníky napříč všemi e-shopy. Jedno řešení zastřeší všechny e-shopy, které mohou obsluhovat zároveň i stejní operátoři, a navíc odkudkoliv, například z klidu domova. Díky výběru volací fronty se budou vaše hovory prezentovat správným telefonním číslem konkrétního e-shopu a díky výběru kategorie na tiketu budou emaily odesílány pod správnou hlavičkou a na jeho závěru bude správný podpis obchodu. Sami si můžete pro každý e-shop nastavit sady šablon, které výrazně zefektivní práci vašich operátorů, zvýší jejich profesionalitu a naopak sníží jejich chybovost.


Asset-85


Asset-113-2


Automatizace SMS zpráv?

Správným nastavením automatické komunikace se zákazníky snížíte tlak na zákaznickou linku a zefektivníte práci operátorů.

Velmi oblíbeným nástrojem pro zákaznickou péči je tzv. SMS konektor. Jedná se o automatické odesílání SMS zpráv, které se v e-shopech využívá především k potvrzení objednávky nebo k odeslání informace o expedici zboží. Pro každý e-shop si nadefinujete znění textu dle potřeby.
Potřebuji web chat?

Standardem pro e-shopy je dnes již vnímán Web Chat. Zde je důležité mít přehled nad vyřízenými web chaty a dokázat je spojit se zákazníkem a jeho objednávkou. Pokud vás takto zákazník osloví, uvidíte jeho aktuální pozici na vašem webu, tedy to, co si právě prohlíží a můžete tak lépe reagovat na jeho dotazy nebo mu pomoci s výběrem produktu.


Asset-84


Asset-100


Co je rozhodovací chatbot?

Novinkou je tzv. rozhodovací Chatbot. Ten slouží k tomu, aby provedl zákazníka nákupem na vašem webu. Jedná se o asistovaný nákup, při kterém Chatbot nabízí zákazníkovi varianty a na konci jejich komunikace dochází k objednávce zboží nebo přepojení na operátora vaší zákaznické linky.
Jak na hlasový rozcestník?

Pokud se rozhodnete pro vaše e-shopy využívat hlasový rozcestník tedy IVR, rozhodně bychom doporučili všem e-shopům, aby využívaly tzv. Smart IVR, které dokáže zákazníka obsloužit bez přítomnosti operátora. Nejčastěji se využívá k ověření stavu objednávky, kdy zákazník vyplní číslo objednávky a díky propojení se CRM nebo skladovým systémem, dostane okamžitou odpověď, kde se jeho objednávka nachází a předpokládané datum doručení. Smart IVR pracuje 24/7/365, vyřeší tak požadavek kdykoliv a bez čekání.


Asset-43


Asset-112


Jak používat sociální sítě?

Mezi stále oblíbenější způsoby komunikace mezi zákazníky patří FB Messenger, WhatsApp a Viber. Ty umožní zákazníkům lépe komunikovat z mobilních telefonů, kam se ve velké míře přesouvá současný trend v nakupování.Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.
  Žádost o nabídku

   

   Jméno a příjmení: *

   Společnost: *

   Email: *

   Telefon: *

   Položky označeny * jsou povinné.

   Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.