Stolní IP telefony

VoIP telefon, nebo také IP telefon, je přístroj pro komunikaci pomocí VoIP (Voice over Internet Protocol).
IP telefony se vzhledově neliší od analogových či digitálních přístrojů pro telefonii. Rozdíl oproti analogovým telefonům najdete v konektorech – do IP telefonů se zapojuje konektor RJ45 (Ethernet), stejně jako do běžných počítačů.

Zásadní rozdíl oproti klasickým analogovým telefonům je v tom, že nabízí širokou paletu funkcionalit a vychytávek, které v klasické pevné lince nenajdete. Pro příklad VoIP telefon nabízí možnost centrálního telefonního seznamu nebo jej lze propojit s informačním systémem.

Většina zboží je skladem. V případě, že budete potřebovat pomoci s výběrem VoIP produktů, rádi Vám poradíme telefonicky, nebo nám můžete poslat dotaz přes kontaktní formulář. Věříme, že se k nám budete rádi vracet.

T31G voip telefon

Yealink SIP-T31G

Moderní IP telefon s podsvíceným displejem, duální 1Gb/s switch, 2 SIP účty, 2 programovatelná tlačítka s LED indikací.

Cena: 1 805 Kč

T33G voip telefon

Yealink SIP-T33G

Moderní IP telefon s podsvíceným displejem, duální 1Gb/s switch, 4 SIP účty, 12 programovatelných tlačítek s LED indikací.

Cena: 1 970 Kč

T43U voip telefon

Yealink SIP-T43U

Manažerský IP telefon, atraktivní design, HD kodek Opus, 2x USB, PoE napájení a technologie pro připojení bezdrátových sluchátek.

Cena: 3 113 Kč

T48U voip telefon

Yealink SIP-T48U

Prémiový IP telefon s velkým dotykovým displejem, 2x USB portem a bohatou paletou funkcí. Standardně podporuje HD kodek Opus.

Cena: 6 302 Kč

EXP43 voip sortiment phone extension

Expanzní modul Yealink EXP43

Rozšiřující modul EXP43 je vybaven grafickým LCD displejem 272×480 a 20 flexibilními tlačítky, ke kterým lze naprogramovat až 40 různých funkcí a 3 nezávislé ovládací klávesy pro přepínání.

Cena: 1 886 Kč

*) Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH.

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.