Stolní IP telefony - Daktela

Stolní IP telefony

VoIP telefon, nebo také IP telefon, je přístroj pro komunikaci pomocí VoIP (Voice over Internet Protocol).
IP telefony se vzhledově neliší od analogových či digitálních přístrojů pro telefonii. Rozdíl oproti analogovým telefonům najdete v konektorech – do IP telefonů se zapojuje konektor RJ45 (Ethernet), stejně jako do běžných počítačů.

Zásadní rozdíl oproti klasickým analogovým telefonům je v tom, že nabízí širokou paletu funkcionalit a vychytávek, které v klasické pevné lince nenajdete. Pro příklad VoIP telefon nabízí možnost centrálního telefonního seznamu nebo jej lze propojit s informačním systémem.

Většina zboží je skladem a dodáme Vám ho do 24 hodin od objednání. V případě, že budete potřebovat pomoci s výběrem VoIP produktů, rádi Vám poradíme telefonicky, nebo nám můžete poslat dotaz přes kontatní formulář. Věříme, že se k nám budete rádi vracet.

Yealink T 23 black daktela

Yealink T23G

Základní manažerský IP telefon, podsvícený černobílý LCD displej, 3 SIP účty, 3 programovatelná tlačítka, vlastní melodie, HD Voice, PoE napájení.

Yealink T27 Daktela

Yealink SIP-T27G

Nový model Yealink SIP-T27G v sobě zahrnuje rychlejší odezvy v uživatelském rozhraní telefonu díky novému výkonnému hardwaru. Díky novému hlasovému kodeku OPUS, telefon dodává uživateli vynikající kvalitu zvuku a přináší živou hlasovou komunikaci.

Yealink T29 Daktela

Yealink SIP-T29G

Nejvyšší model řady Yealink SIP-T2x, velký barevný LCD displej,16 SIP účtů, 27 programovatelných tlačítek, duální 1Gb/s ethernetový port, PoE napájení.

T 48 s Daktela

Yealink SIP-T48S

Prémiový IP telefon s velkým dotykovým displejem, USB portem a bohatou paletou funkcí. Standardně podporuje HD kodek Opus.

*) Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH.


VYZKOUŠEJTE ZDARMA