18.6.2020

Vybuduj si své vlastní kontaktní centrum zcela na míru

Vybuduj si své vlastní kontaktní centrum zcela na míru

I když tradiční pohled na kontaktní centrum stovek lidí v místnosti, kteří přijímají hovory, může být v současné době nepředstavitelný, není pochyb
o tom, že je třeba efektivně komunikovat se zákazníky více než kdy dříve.

Ať už vaše firma v současné době využívá kontaktní centrum (nebo callcentrum), či nikoli, jedna věc, která je v péči o zákazníka nejdůležitější, je potřeba navázat a udržovat s nimi efektivní komunikaci.

V Daktele jsme připravili nový přístup k tradičnímu pohledu na kontaktní centrum a naším řešením je umožnit vám vytvořit si vlastní platformu na míru tak, aby plně vyhovovala vašim specifickým obchodním potřebám. Znáte své podnikání lépe než kdokoli jiný a víte, jak se vaši zákazníci chtějí s vámi spojit. Tak proč nenavrhnout komunikační systém, aby zcela odpovídal vašim potřebám?

Naše cloudová technologie vám umožňuje jednoduše vybrat všechny potřebné funkce. Pouhým zaškrtnutím políčka získáte licenci k funkci, která vám přinese to, co chcete a zaplatíte pouze za ni. Jak se vaše podnikání bude vyvíjet, jednoduše zaškrtnete více políček a získáte více funkcí podle vašich potřeb. Tak je to jednoduché.

Pokud chcete jednoduché hlasové řešení s nástroji pro vytváření reportů a statistik, které vám umožní sledovat výkon vašich lidí, ať už jsou kdekoli, pak můžeme začít tím. Pokud je to vše, co jste kdy chtěli, pak je to v pořádku. Když se pak vaše podnikání bude dále vyvíjet, a budete chtít přidat další komunikační kanály, jako je e-mail, webový chat nebo SMS, jednoduše přidáte tyto moduly do svých licencí a začnete platit i za ně. Pokud si nejste jisti, zda vaši zákazníci chtějí s vámi tímto způsobem komunikovat, vyzkoušejte si je a změřte si jejich reakci.

Jako cloudové řešení stále pokračujeme v přidávání nových funkcí. Tento měsíc jsme přidali integraci s WhatsApp, Slack a Viber. Pokud je využívat nechcete, pak je nepoužívejte, jsme ovšem rádi, že naše řešení vám je dokáže nabídnout.

Podívejte se, proč více než 1000 společností používá Daktelu každý den

Číst více

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici
na trhu.

Transparentní ceny

Cena odpovídá přesně těm službám, které právě aktuálně používáte.

Zkontrolujte odhadované náklady na provoz kontaktního centra podle počtu operátorů a rozsahu poskytovaných služeb.

Zjistit cenu

Odebírejte novinky

Jednou měsíčně od nás můžete očekávat email, díky němuž získáváte přístup k nejnovějším informacím, událostem a trendům.