Užitečné tipy
pro začínající e-shopy

Pro začínající e-shopy není potřeba volit žádná robustní řešení, a naopak je vhodné se držet co nejjednodušší linie. Zde doporučujeme zřídit virtuální ústřednu a zvolit si, zda chcete využívat pevné či mobilní číslo.

Mezi nejčastější problémy u menších e-shopů patří telefonní hovory a fakt, že neevidují nezodpovězené hovory a přichází tak o nové i stávající zákazníky, kteří chtějí s e-shopem komunikovat.


Artboard-5-2-2


pbx2


Proč využívat virtuální ústřednu?

Virtuální telefonní ústředna vám umožní hovory monitorovat a vybrat si můžete, zda budete chtít využívat pouze výpisy vašich hovorů nebo přehledné a podrobné statistiky a zda budete hovory také nahrávat. Službu lze kdykoliv podle potřeb upravit či rozšířit. Díky ústředně také získáte možnost nastavit si na vaší lince pracovní a mimopracovní dobu a evidovat zmeškané hovory.Proč používat helpdesk?

Pokud bude váš e-shop dále růst a počty požadavků z vašeho webu na vaši zákaznickou podporu začnou být nepřehledné, například emaily, kontaktní formuláře a web chat budou přicházet v takovém množství, že nebude jasné, zda jsou všechny vyřízeny, přichází na řadu možnost využít modulu Helpdesk. Jedná se o tzv. tiketovací systém, díky němuž je každému požadavku klienta přiřazeno jedinečné číslo, pod kterým je dále zpracováván. Všechny emaily, formuláře, chaty, sociální sítě a hovory budete mít K DISPOZICI přehledně v jednom webovém řešení. Hned tak uvidíte, který požadavek již vyřízen byl a který na vyřízení čeká. Pokud totiž ve vašem e-shopu pracuje na zákaznické podpoře více lidí, může být komunikaci se zákazníky nepřehledná.


Asset-139


Asset-112


Jak na SMS zprávy?

Oblíbeným nástrojem pro zákaznickou péči je tzv. SMS konektor. Jedná se automatické odesílání SMS zpráv, které se v e-shopech využívá především k potvrzení objednávky nebo k odeslání informace o expedici zboží. Pokud se věnujete e-shopu sám nebo jen s několika operátory, jistě oceníte tuto jednoduchou automatizaci.
Jak používat web chat?

Standardem pro e-shopy je dnes již vnímán také Web Chat. Důležité ale je mít přehled nad vyřízenými web chaty, dokázat je propojit se zákazníkem a jeho objednávkou. Pokud vás takto zákazník osloví, vidíte jeho aktuální pozici na vašem webu, tedy to, co si právě prohlíží a můžete tak lépe reagovat na jeho dotazy.


Asset-85


Asset-84


Co znamená rozhodovací chatbot?

Novinkou je tzv. rozhodovací Chatbot. Ten slouží k tomu, aby provedl zákazníka nákupem na vašem webu. Jedná se o asistovaný nákup, při kterém Chatbot nabízí zákazníkovi varianty a na konci jejich komunikace dochází k objednávce zboží nebo přepojení na operátora vaší zákaznické linky.
Jak na sociální sítě?

Mezi stále více oblíbené způsoby komunikace patří také FB Messenger, WhatsApp a Viber. Umožníte tak lépe komunikovat klientům z mobilních telefonů, kam se ve velké míře přesouvá současný trend v nakupování.


web-13


Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.
  Žádost o nabídku

   

   Jméno a příjmení: *

   Společnost: *

   Email: *

   Telefon: *

   Položky označeny * jsou povinné.

   Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.