Užitečné tipy
pro začínající e-shopy

Pro začínající e-shopy není potřeba volit žádná robustní řešení, a naopak je vhodné se držet co nejjednodušší linie. Zde doporučujeme zřídit virtuální ústřednu a zvolit si, zda chcete využívat pevné či mobilní číslo.

Mezi nejčastější problémy u menších e-shopů patří telefonní hovory a fakt, že neevidují nezodpovězené hovory a přichází tak o nové i stávající zákazníky, kteří chtějí s e-shopem komunikovat.


Proč využívat virtuální ústřednu?

Virtuální telefonní ústředna vám umožní hovory monitorovat a vybrat si můžete, zda budete chtít využívat pouze výpisy vašich hovorů nebo přehledné a podrobné statistiky a zda budete hovory také nahrávat. Službu lze kdykoliv podle potřeb upravit či rozšířit. Díky ústředně také získáte možnost nastavit si na vaší lince pracovní a mimopracovní dobu a evidovat zmeškané hovory.Proč používat helpdesk?

Pokud bude váš e-shop dále růst a počty požadavků z vašeho webu na vaši zákaznickou podporu začnou být nepřehledné, například emaily, kontaktní formuláře a web chat budou přicházet v takovém množství, že nebude jasné, zda jsou všechny vyřízeny, přichází na řadu možnost využít modulu Helpdesk. Jedná se o tzv. tiketovací systém, díky němuž je každému požadavku klienta přiřazeno jedinečné číslo, pod kterým je dále zpracováván. Všechny emaily, formuláře, chaty, sociální sítě a hovory budete mít K DISPOZICI přehledně v jednom webovém řešení. Hned tak uvidíte, který požadavek již vyřízen byl a který na vyřízení čeká. Pokud totiž ve vašem e-shopu pracuje na zákaznické podpoře více lidí, může být komunikaci se zákazníky nepřehledná.


Jak na SMS zprávy?

Oblíbeným nástrojem pro zákaznickou péči je tzv. SMS konektor. Jedná se automatické odesílání SMS zpráv, které se v e-shopech využívá především k potvrzení objednávky nebo k odeslání informace o expedici zboží. Pokud se věnujete e-shopu sám nebo jen s několika operátory, jistě oceníte tuto jednoduchou automatizaci.
Jak používat web chat?

Standardem pro e-shopy je dnes již vnímán také Web Chat. Důležité ale je mít přehled nad vyřízenými web chaty, dokázat je propojit se zákazníkem a jeho objednávkou. Pokud vás takto zákazník osloví, vidíte jeho aktuální pozici na vašem webu, tedy to, co si právě prohlíží a můžete tak lépe reagovat na jeho dotazy.


Co znamená rozhodovací chatbot?

Novinkou je tzv. rozhodovací Chatbot. Ten slouží k tomu, aby provedl zákazníka nákupem na vašem webu. Jedná se o asistovaný nákup, při kterém Chatbot nabízí zákazníkovi varianty a na konci jejich komunikace dochází k objednávce zboží nebo přepojení na operátora vaší zákaznické linky.
Jak na sociální sítě?

Mezi stále více oblíbené způsoby komunikace patří také FB Messenger, WhatsApp a Viber. Umožníte tak lépe komunikovat klientům z mobilních telefonů, kam se ve velké míře přesouvá současný trend v nakupování.
Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.
  Žádost o nabídku

   

   Jméno a příjmení: *

   Společnost: *

   Email: *

   Telefon: *

   Položky označeny * jsou povinné.

   Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.