Spolehlivá komunikace je
ve zdravotnictví nutností!

Přehledný komunikační systém Daktela se záznamy hovorů a s informacemi na jednom místě je základem transparentního vztahu pacient-lékař.


doctor
Objednáváte pacienty na kontrolu nebo vyšetření? Zasíláte potvrzovací SMS o termínu příští návštěvy lékaře či specialisty, nebo třeba doručujete e-recepty na chytré telefony? To vše (a ještě daleko více) má dokonale pod kontrolou software pro kontaktní centra Daktela.


Nahrávání hovorů

Veškerou telefonickou komunikaci můžete propojit s virtuální ústřednou Daktela a průběžně zaznamenávat a nahrávat všechny příchozí i odchozí hovory.

Podle potřeby je možné následně jakýkoliv hovor kdykoli přehrát. Orientaci v desítkách nahraných hovorů umožňuje filtr, kdy lze v systému vyhledávat podle časového období, telefonního čísla, kontaktu uloženého v Daktela CRM modulu, či dle délky hovoru nebo dodatečně přiděleného statusu.

Informace o hovorech jsou ukládány neustále, nahrávky se ovšem uchovávají pouze dle zakoupené délky retence. Retencí se rozumí automatické mazání nahrávek po určitém období, zpravidla se jedná o 6 měsíců, ve zdravotnictví ovšem doporučujeme nastavit
i víceletou retenci. Nahrávky lze kdykoli stahovat přes webové rozhraní, nebo FTP server.Základem je rychlost a dostupnost informací díky integraci


Zásadní pro spolehlivou komunikaci je možnost integrace, kdy Daktela automaticky propojuje konkrétní hovor s dalšími relevantními informacemi z interní databáze dané služby (například s dostupnými informacemi o pacientovi) a zdravotník díky tomu může volajícímu rychleji a lépe poradit a doporučit, jak má postupovat a propojit jej s tím správným lékařem.

Díky spojení s již používaným CRM systémem nebo jiným interním systémem se například v ordinaci lékaře u stávajících klientů automaticky otevře „karta pacienta“, jakmile zavolá. Není nutné již tedy zdlouhavé hledání potřebných podrobných informací.

Daktela je praktickým řešením pro transparentní komunikaci pro jakékoliv zdravotnické zařízení či nemocnici, soukromé kliniky, ale i větší ordinace praktických lékařů a specialistů. Přehlednost komunikace je ovšem důležitá také při kontaktu s klienty například na veterinárních klinikách.


Naše řešení již využívá řada významných společností z oblasti zdravotnictví.

CaraPlasma_logo
ulekarelogo

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.
  Žádost o nabídku

   

   Jméno a příjmení: *

   Společnost: *

   Email: *

   Telefon: *

   Položky označeny * jsou povinné.

   Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.