Jak pomáháme

V současné době se svět potýká s pandemií viru SARS-CoV-2 a je třeba, abychom všichni spojili své síly a přispěli svými znalostmi a zkušenostmi v tomto nerovném souboji. Daktela se také snaží přispět tím, co umí nejlépe – zprostředkováním organizované komunikace mezi lékaři a pacienty.


web-8

V rámci projektu Chytrá karanténa jsme zaintegrovali systém eŽádanka přímo do Daktely

Hygienci tak mohou vystavit elektronickou žádanku na test COVID19 rovnou během hovoru. Díky kolegům z ÚZIS a dalším členům projektu za skvělou spolupráci!

PŘEJÍT NA VIDEO NA YOUTUBE

Linka 1234 pomáhá zodpovídat dotazy ohledně koronaviru

ÚAMK ve spolupráci s televizí Prima a Daktelou připravili informační nonstop linku. Na této lince operátoři ÚAMK pomáhají vyřešit urgentní dotazy týkající se situace kolem šíření koronaviru.

VÍCE

Kontaktní centrum pro nemocnice Pardubického kraje

Včera večer (19.3.2020) se nám ve spolupráci s našim dlouholetým partnerem T-Mobile podařilo uvést do provozu kontaktní centrum pro nemocnice Pardubického kraje. Byl to dvoudenní maraton nastavování, zaškolování a testování v hektických podmínkách, ale výsledkem je centralizované hlášení od praktických lékařů a hygienických stanic pacientů s indikovaným virem COVID19. Na příjmu jsou pak vyškolení operátoři nemocnice, kteří pomocí našeho systému hovor odbaví, zapíší potřebné informace a následně obratem plánují s postiženými pacienty jejich otestování v rámci vystavěných odběrových míst. Komunikace pak probíhá jak telefonicky, tak jsou následně zasílány informace o domluvených odběrech pacientům i SMSkou.

VÍCE

Trasovací call centrum

Mezitím další náš tým ve spolupráci s několika dalšími subjekty rozjíždí pro hlavního hygienika ČR a vládu ČR tzv. “Trasovací call centrum”, jehož účelem je cílené kontaktování nakažených osob a zjišťování kontaktu v posledních několika týdnech. Získané údaje se poté využijí pro následné kontaktování lidí, kteří mohli s nakaženým přijít do styku, a zajištění možností prevence onemocnění a zabránění dalšímu šíření. Pro tento účel jsme využili modul pro řízení kampaní, který je přímou součástí řešení Daktela V6, včetně příslušných diallerů. Velkou výhodou projektu byla velice snadná integrovatelnost našeho řešení na další systémy, jejímž výstupem je dostupnost všech informací potřebných pro obsloužení nakaženého přímo v jednotné obrazovce agenta.

Bezpečnost je pro nás prioritou

Daktela Covid19

VÍCE

Infolinka uLékaře.cz

Nová speciální corona infolinka vznikla také pro největší online lékařskou poradnu uLékaře.cz, která slouží zaměstnancům firem, jež využívají jejich služeb jako benefit, mají tak k dispozici výhradně odborně vyškolený zdravotnický personál.

VÍCE

Tyto systémy jsme schopni velmi rychle „klonovat“ a dodat i dalším subjektům, které by podobný systém potřebovali. Máme u nás tým odborníků, kteří mají mnohaleté zkušenosti se stavěním podobných řešení a rádi nabídneme naše znalosti v této nelehké době.

 

Potřebujete dočasně navýšit počet linek na ústředně?

Nutí vás výjimečný stav přidat mobilní nebo SW telefony ke zvládnutí této nové situace?

V době výjimečných opatření všem našim zákazníkům přidáme linky zdarma a poradíme, jak vhodně řešit home office svých zaměstnanců.


Kontaktujte nás!

  Jméno a příjmení: *

  Společnost: *

  Email: *

  Telefon: *

  Položky označeny * jsou povinné.

  Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.

  Aktualizováno 8.4.2020

  Ajánlatkérés

   Név: *

   Cég: *

   Email: *

   Telefonszám: *

   A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

   Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.