Využijte home office efektivně
a pracujte odkudkoliv

Podívejte se s námi, jak efektivně řídit své zaměstnance, kteří pracují z domu. Umožníme práci na dálku pro zákaznická centra, e-shopy, prodejce a obchodníky. Vyzkoušejte DEMO účet.

holiday


Jak pracovat z domova

Telefonní hovory

Časové podmínky, oznámení, IVR, hudba při čekání na spojení. Zpracování hovorů přes softwarový telefon, možné využití i osobního mobilního telefonu, automatického nahrávání hovorů (příchozí, odchozí, zmeškané). CRM modul s telefonním adresářem.

Helpdesk/tiketovací systém

Nedílná součást Daktela omnichannel řešení. Napojení k podnikovému e-mailovému serveru přes IMAP a SMTP. Tiketovací systém s napojením všech komunikačních kanálů. Veškerá komunikace s klienty v přehledném unikátním řešení. Vhodné pro firemní i interní komunikaci.


Historie kontaktů a CRM

Systém ukládá data o vašich klientech, díky nimž je možné klienta identifikovat a zobrazit jeho kartu. Jednoduše si můžete nakonfigurovat, jak by měla vypadat karta zákazníka, tj. jaké prvky by měla obsahovat.

Monitoring remote/home office agentů

Dostupné statistiky v reálném čase, wallboardy, monitoring aktivit. Historické statistiky nad prací operátora z domova. WebRTC technologie pro připojení agentů odkudkoliv.

Chat a Messenger

Chat na vašem webu nebo v aplikaci Facebook Messenger je kompatibilní se všemi chytrými telefony, díky nimž zákazníci získají další snadný a moderní komunikační kanál s vaší společností.

Řízení práce odkudkoliv

Díky Daktela řešení můžete také spravovat úkoly týmu a interních zaměstnanců z domova. Všechny úkoly lze snadno sledovat, konzultovat a měřit. Dokonalý přehled nad činností jedince i celého týmu.VÝHODY NAŠEHO ŘEŠENÍ


 • Celý systém je navržen tak, abyste stále věděli, kdo na čem pracuje, kolik toho již je hotovo a co zbývá. Vše lze na jednom místě kontrolovat, měřit i řešit. Úkoly je možné přidělovat jednotlivcům i konkrétním týmům a v jakékoli fázi řešení úkolu lze flexibilně předávat mezi sebou včetně interních komentářů.
 • Ke každému požadavku je připojena předešlá komunikace, ať už probíhala formou emailů, SMS, sociálních sítí nebo interních komentářů.
 • K dispozici jsou všechny přílohy i nahrávky hovorů, velmi rychle se tak každý zorientuje v situaci, která se právě řeší nebo se naopak řešila dříve.
 • Statistiky a realtime reporty si upravíte podle svých potřeb a pro každý tým zvlášť.


Nebo nás kontaktujte na daktela@daktela.com / na čísle 226 211 245.


Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.
  Nezávazná prezentace

   

   Jméno a příjmení: *

   Společnost: *

   Email: *

   Telefon: *

   Položky označeny * jsou povinné.

   Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
   Žádost o nabídku

    

    Jméno a příjmení: *

    Společnost: *

    Email: *

    Telefon: *

    Položky označeny * jsou povinné.

    Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.