Využijte home office efektivně
a pracujte odkudkoliv

Podívejte se s námi, jak efektivně řídit své zaměstnance, kteří pracují z domu. Umožníme práci na dálku pro zákaznická centra, e-shopy, prodejce a obchodníky. Vyzkoušejte DEMO účet.

holiday

JAK PRACOVAT Z DOMOVA

Telefonní hovory

Časové podmínky, oznámení, IVR, hudba při čekání na spojení. Zpracování hovorů přes softwarový telefon, možné využití
i osobního mobilního telefonu, automatického nahrávání hovorů (příchozí, odchozí, zmeškané). CRM modul s telefonním adresářem.

Helpdesk/tiketovací systém

Nedílná součást Daktela omnichannel řešení. Napojení k podnikovému
e-mailovému serveru přes IMAP a SMTP. Tiketovací systém s napojením všech komunikačních kanálů. Veškerá komunikace s klienty v přehledném unikátním řešení. Vhodné pro firemní
i interní komunikaci.

Historie kontaktů a CRM

Systém ukládá data o vašich klientech, díky nimž je možné klienta identifikovat
a zobrazit jeho kartu. Jednoduše si můžete nakonfigurovat, jak by měla vypadat karta zákazníka, tj. jaké prvky by měla obsahovat.

Monitoring remote/home office agentů

Dostupné statistiky v reálném čase, wallboardy, monitoring aktivit. Historické statistiky nad prací operátora z domova. WebRTC technologie pro připojení agentů odkudkoliv.

Chat a Messenger

Chat na vašem webu nebo v aplikaci Facebook Messenger je kompatibilní se všemi chytrými telefony, díky nimž zákazníci získají další snadný a moderní komunikační kanál s vaší společností.

Řízení práce odkudkoliv

Díky Daktela řešení můžete také spravovat úkoly týmu a interních zaměstnanců z domova. Všechny úkoly lze snadno sledovat, konzultovat a měřit. Dokonalý přehled nad činností jedince
i celého týmu.

VÝHODY NAŠEHO ŘEŠENÍ

  • Celý systém je navržen tak, abyste stále věděli, kdo na čem pracuje, kolik toho již je hotovo a co zbývá. Vše lze na jednom místě kontrolovat, měřit i řešit. Úkoly je možné přidělovat jednotlivcům i konkrétním týmům a v jakékoli fázi řešení úkolu lze flexibilně předávat mezi sebou včetně interních komentářů.
  • Ke každému požadavku je připojena předešlá komunikace, ať už probíhala formou emailů, SMS, sociálních sítí nebo interních komentářů.
  • K dispozici jsou všechny přílohy i nahrávky hovorů, velmi rychle se tak každý zorientuje v situaci, která se právě řeší nebo se naopak řešila dříve.
  • Statistiky a realtime reporty si upravíte podle svých potřeb 
    a pro každý tým zvlášť.
Vyzkoušejte demo verzi na 14 dní zdarma

Nebo nás kontaktujte na daktela@daktela.com / na čísle 226 211 245.

Podívejte se, proč více než 1000 společností používá Daktelu každý den

Číst více

Přečtěte si zajímavé příběhy firem, které díky efektivnější komunikaci získaly nejen nové zákazníky, ale i lepší pozici
na trhu.

Transparentní ceny

Cena odpovídá přesně těm službám, které právě aktuálně používáte.

Zkontrolujte odhadované náklady na provoz kontaktního centra podle počtu operátorů a rozsahu poskytovaných služeb.

Zjistit cenu

Odebírejte novinky

Jednou měsíčně od nás můžete očekávat email, díky němuž získáváte přístup k nejnovějším informacím, událostem a trendům.