Daktela PBX

Dedikovaná ústředna

Daktela PBX Dedikovaná ústředna je provozována na samostatném HW serveru, který je umístěný ve firemních prostorách nebo datovém centru zákazníka. Na tato řešení uzavíráme servisní SLA smlouvu pro zajištění technické podpory a maximální spolehlivosti řešení. Volitelně lze dodat celé řešení ve vysoce dostupné clusterové konfiguraci. Dedikovaná ústředna může být volitelně rozšířena o modul callcentra s nativní podporou mnoha komunikačních kanálů.


web-8


Základní Vlastnosti

Běží na infrastuktuře zákazníka

Dedikovaná ústředna je provozována na infrastruktuře zákazníka, která je pod jeho plnou kontrolou. Daktela má přístup pouze pro servisní účely.

Spolehlivý a redundatní HW

Dedikované ústředny provozujeme na spolehlivých značkových serverech s redundantními prvky - např. RAID, síťové zdroje a ECC paměti.

Technická podpora 24x7

Na dedikované ústředny je poskytována technická podpora v rozsahu 24x7. Všechny servery a síťové prvky jsou nepřetržitě monitorovány do centrálního NOC centra.

Clusterové HA řešení

Dedikovaná ústředna může být instalována ve vysoce dostupném HA provedení pro dosažení maximální spolehlivosti a dostupnosti.

Pravidelné updaty

V rámci měsíčního paušálu se staráme o pravidelný servis a řešíme případné nutné upgrady - např. bezpečnostní záplaty nebo nové funkcionality.

NOC monitoring a zálohování

Všechny servery a prvky řešení jsou nepřetržitě monitorovány do centrálního NOC centra. Volitelně provádíme i pravidelné zálohování celého řešení.


Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.
  Žádost o nabídku

   

   Jméno a příjmení: *

   Společnost: *

   Email: *

   Telefon: *

   Položky označeny * jsou povinné.

   Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.