Získejte demo přístup
na 14 dní zdarma


K získání přihlašovacích údajů vyplňte prosím formulář.


Pokud byste měli jakékoli dotazy, rádi Vám je zodpovíme online na našem chatu (webchat, facebook messenger). K dispozici jsme také na emailu daktela@daktela.com nebo na čísle +420 226 211 245.

(Při zavolání budete automaticky nasměrováni službou callsteering na hlasový rozcestník. Po vyzvání řekněte „Obchodní oddělení“ nebo konkrétní jméno pracovníka Daktely, který Vám demo přístup zaslal.)

  Jméno: *

  Firma: *

  Email: *

  Telefon: *

  Položky označeny * jsou povinné.

  Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a platí zde Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.  Demo je plně funkční

  Umožní Vám připojit si telefon, vyzkoušet si volání, webový chat, helpdesk s možností vyřízení emailu a mnoho dalších pokročilých funkcionalit.

  Stejné funkcionality

  Demoverze obsahuje stejné funkcionality jako zákaznická ústředna se základním nastavením. Vše si můžete sami proklikat a nastavit, ať již z pohledu operátora (komunikace se zákazníkem) nebo vedoucího / admina (nastavení, statistiky). Po domluvě je možno nastavit i individuální účet s nastavením.

  Představení Daktely

  Po vyplnění formuláře vám nejpozději následující pracovní den zašleme přístup na demo ústřednu. Zároveň Vás bude kontaktovat i náš pracovník, se kterým se domluvíte na dalším postupu k testování a ukázce jednotlivých funkcionalit a modulů.  Ajánlatkérés

   Név: *

   Cég: *

   Email: *

   Telefonszám: *

   A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

   Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.