Přístup na demo účet kontaktního centra Daktela - vyzkoušejte sami

Demo přístup


Rádi Vám zpřístupníme demo účet, abyste se mohli seznámit s webovým rozhraním ústředny a mohli si vyzkoušet veškeré základní funkcionality spojené s kontaktním centrem.

Demo je plně funkční a umožní Vám připojit si telefon, vyzkoušet si volání, webový chat, helpdesk s možností vyřízení emailu a mnoho dalších pokročilých funkcionalit.

Demoverze obsahuje stejné funkcionality jako zákaznická ústředna se základním nastavením. Vše si můžete sami proklikat a nastavit, ať již z pohledu operátora (komunikace se zákazníkem) nebo vedoucího / admina (nastavení, statistiky). Po domluvě je možno nastavit i individuální účet s nastavením.

Vyplňte uvedený formulář a my vám nejpozději následující pracovní den zašleme přístup na demo ústřednu. Zároveň Vás bude kontaktovat i náš pracovník, se kterým se domluvíte na dalším postupu k testování a ukázce jednotlivých funkcionalit a modulů.

Pokud budete mít měli jakékoli dotazy, rádi Vám je zodpovíme online na našem chatu (webchat, facebook messenger). K dispozici jsme také na emailu daktela@daktela.com nebo na čísle +420 226 211 245 (při zavolání budete automaticky nasměrováni službou callsteering na hlasový rozcestník. Po vyzvání řekněte „Obchodní oddělení“ nebo konkrétní jméno pracovníka Daktely, který Vám zaslal demo přístup).

Podívejte se také s námi, jak efektivně řídit své zaměstnance, kteří pracují z domu. Umožníme práci na dálku pro zákaznická centra, e-shopy, prodejce i obchodníky. Více zdePro zaslání přihlašovacích údajů Vás požádáme o základní kontaktní údaje.


Jméno:

Firma:

Email:

Telefon: