Přístup na demo účet kontaktního centra Daktela - vyzkoušejte sami

Získejte demo přístup
na 14 dní zdarma


K získání přihlašovacích údajů vyplňte prosím formulář.


Jméno:

Firma:

Email:

Telefon:

Pokud byste měli jakékoli dotazy, rádi Vám je zodpovíme online na našem chatu (webchat, facebook messenger). K dispozici jsme také na emailu daktela@daktela.com nebo na čísle +420 226 211 245.

(Při zavolání budete automaticky nasměrováni službou callsteering na hlasový rozcestník. Po vyzvání řekněte „Obchodní oddělení“ nebo konkrétní jméno pracovníka Daktely, který Vám demo přístup zaslal.)

Demo je plně funkční

Umožní Vám připojit si telefon, vyzkoušet si volání, webový chat, helpdesk s možností vyřízení emailu a mnoho dalších pokročilých funkcionalit.

Stejné funkcionality

Demoverze obsahuje stejné funkcionality jako zákaznická ústředna se základním nastavením. Vše si můžete sami proklikat a nastavit, ať již z pohledu operátora (komunikace se zákazníkem) nebo vedoucího / admina (nastavení, statistiky). Po domluvě je možno nastavit i individuální účet s nastavením.

Představení Daktely

Po vyplnění formuláře vám nejpozději následující pracovní den zašleme přístup na demo ústřednu. Zároveň Vás bude kontaktovat i náš pracovník, se kterým se domluvíte na dalším postupu k testování a ukázce jednotlivých funkcionalit a modulů.
VYZKOUŠEJTE ZDARMA