Nadcházející akce


WEBINÁŘ
„Jak zvládnout náročný podzim
v energetice“

4/10/2022 14:00-15:00
Online na platformě Zoom

V úterý 4. října 2022 vás zveme na webinář na téma „Jak zvládnout náročný podzim
v energetice“
. Chcete se dozvědět, jak se energo společnosti mohou připravit na náročnou sezonu, jak může automatizace a robotizace komunikace a zákaznické podpory pomoci firmám nejen zvládnout nápor, ale také nastartovat růst nebo jak získat loajalitu zákazníků v náročné situaci?
Nejen na tyto, ale i další otázky na toto aktuální téma vám odpoví:

Erik Jaduš, Daktela
Marek Klimeš
, CSO, Vocalls
Vincenc Bouček
, Frank Bold Advokáti

Zaregistrovat se na webinář můžete ZDE. Těšíme se na vás.
WEB webinar energo CZ


Další akce připravujeme.


Proběhlé akce


DAKTELA E-COMMERCE PANEL
„Jak optimalizovat eshopy a připravit se
na jinou sezonu“

20/9/2022  12:30-14:30

V úterý 20. září 2022 vás zveme do Truhlárny Karlín na Daktela E-commerce Panel.
V panelové diskuzi se zaměříme na témata jako ochlazení, pokles či propad české
e-commerce, inflace, vliv války a nižší kupní síla lidí a další aktuální témata. O tom, jak může správná optimalizace eshopu pozitivně obrátit křivku a na jaké hlavní oblasti by se eshopy měly zaměřit, bude s hosty mluvit moderátorka a novinářka Zuzana Hodková.

Můžete se těšit na naše hosty:

Jan Laštůvka, Founder & CEO – Lemonero
Petr Bláha, Founder & CEO – Disivo
Daniel Šturm, CMO – Solitea
Richard Baar, Founder & CEO – Daktela

Akci jsme pro vás s partnery připravili zdarma. Zaregistrovat se můžete zde.
event-banner-panel


WEBINÁŘ
„Jak se při řešení pohledávek
připravit na ekonomickou krizi“

23/6/2022

Ve čtvrtek 23. června 2022 od 14:00 vás zveme na červnový webinář na aktuální téma správné komunikace se zákazníky. Současná ekonomická situace je velmi složitá, každá firma nebo podnikatelský subjekt na ni musí nějakým způsobem reagovat. V souvislosti
s tím se mění také samotná komunikace se zákazníky. Proto jsme pro vás připravili
ve spolupráci s Asociací inkasních agentur webinář na aktuální téma komunikace s klienty, konkrétně jak vést komunikaci s dlužníky co nejefektivněji.

Program webináře:

David Šmejkal, ředitel Poradny při finanční tísni
Vývoj insolvencí v ČR, predikce pro rok 2022/23, lepší komunikace s dlužníky.

Erik Jaduš, Account Manager, Daktela
Zvyšování efektivity a snižování nákladů při komunikaci s klienty a vymáhání pohledávek.

Předpokládaný časový rozsah webináře je 45 minut.
Přihlásit se na webinář můžete ZDE.

Konferencia Asociácie inkasných spoločností

19-20/5/2022

V Grandhotelu Jasná se uskuteční nultý ročník události Konferencia inkasných spoločností Slovenska, která je zaměřena na postavení věřitelů a problematiku inkasa pohledávek. Cílem je vybudovat efektivní networkingovou platformu určenou pro všechny věřitele a jiné subjekty působící v oblasti pohledávek a inkasa. Daktela samozřejmě nemůže na této události chybět. Chcete-li se dovědět více o aktuálních komunikačních trendech při vymáhání pohledávek a jak může pomoct umělá inteligence, přijďte se ve čtvrtek 19.5. v 16:20 podívat na přednášku na toto téma, kterou si pro vás připravil náš kolega Marek Hric. Těšíme se na vás.


E-Business Forum 2022

5/5/2022

Ve čtvrtek 5. května se bude v Praze konat další ročník konference E-Business Forum. Letošní ročník je zaměřen na péči o zákazníka, budování skvělé zákaznické zkušenosti a řízení vztahů se zákazníky. A Daktela bude opět u toho. Přijďte se k našemu stánku inspirovat a nasbírat tipy, jak zlepšit zákaznickou podporu nebo ušetřit za komplikované systémy. Těšit se můžete na workshop a přednášku, které si pro vás připravil náš kolega Vladimír Uher. Program najdete zde.

Reshoper

13/4/2022

Po roční pauze proběhne již čtvrtý ročník veletrhu a konference Reshoper. Veletrh propojuje majitele e-shopů a dodavatele e-commerce služeb a nástrojů. Na konferenci se v jednom dni dozvíte o aktuálních výzkumech a datech, díky kterým váš e-shop poroste. Reshoper pomáhá e-shopům růst již od roku 2018. Navštívilo jej již přes 10 000 lidí a vystavovalo více než 150 firem z Česka i ze zahraničí. Daktela zde opět představí své komplexní řešení pro správu zákaznické podpory. Přijďte se k nám inspirovat, jak jednoduchá a přehledná může být komunikace s vašimi zákazníky.
reshoper-2022-cz


Czech On-line Expo

16-17/2/2022

Po dvou odložených ročnících v letošním roce proběhne největší český veletrh pro on-line business a e-commerce Czech On-line Expo. Ve 2 dnech se představí více než 100 firem a proběhne více než 15 tematických konferencí. V posledně proběhlém ročníku si více než 7000 účastníků přišlo pro inspiraci a najít nové obchodní partnery. Daktela si samozřejmě tuto příležitost nenechá ujít. Budeme se na vás těšit na stánku E5. Ve středu 16.2. ve 14:15 si pro vás přednášku připravil CEO & Founder společnosti Daktela Richard Baar a ve čtvrtek 17.2. ve 13:55 Sales Director Lukáš Klacík.Expo-cs


Podnikové IT nástroje a řešení pro hybridní práci

22/9/2021

Hybridní model práce dále akceleruje trendy, které se objevily ve druhé polovině roku 2020: přechod na cloudový software, virtuální řešení a automatizace, a to vše doplněné o analytiku pro měření efektivity těchto řešení.
Tady prostě nemůžeme chybět a jak jinak než s praktickou přednáškou. Tentokrát Vám představíme Daktelu nejen jako nástroj pro efektivní péči o Vaše zákazníky, ale také hlavně jako nástroj kvalitní interní komunikace v jakékoli firmě. Všechny srdečně zveme na tuto online konferenci již ve středu 22.9. od 9:00.
Podnikové IT nástroje-banner


Upterdam

14/9/2021

V úterý 14. září se bude v Bratislavě konat již 4. ročník e-commerce konference Upterdam a my budeme samozřejmě u toho. A pozor OFFLINE! Kromě klasických přednášek je program doplněn o praktické workshopy. Jeden takový pro Vás připravujeme také v Daktele a to na téma Jak zajistit kvalitní zákaznickou podporu pro Váš eshop. Bohatý program konference najdete zde. Všechny srdečně zveme a těšíme se na setkání s Vámi.
Upterdam banner


Webinář:

Umělá inteligence v komunikaci 21. století

23/6/2021   10:00-11:00

Daktela spolupracuje se společností Vocalls, která už čtvrtým rokem dodává virtuální asistenty s umělou inteligencí na český trh pro přední tuzemské banky a pojišťovny. Nyní můžete pomocí technologie Vocalls přímo v systému Daktela automatizovat i Vaši zákaznickou linku.

Zveme Vás na webinář, na kterém Vám ukážeme, jak virtuální asistenti fungují a jak mohou šetřit náklady a zároveň zvyšovat zákaznickou spokojenost.

 • Proč automatizovat zákaznickou linku?
 • Jaké výhody voicebot přináší?
 • Budou se lidé bavit s robotem?
 • Jak se tvoří voicebot? Ukázka dema

Záznam webináře naleznete zde:
webinář vocallsE-Business Forum 2021

25/5/2021

Dvanáctý ročník tradiční konference z oblasti e-commerce se zaměří na to, jaké změny celému segmentu přinesla koronavirová pandemie. Nejdůležitější oborová akce tentokrát proběhne online, těšit se ovšem můžete nejen na hvězdy české e-commerce, ale také na našeho kolegu Romana Baara, který si připravil přednášku na téma zákaznické péče a efektivní zákaznické podpory. Právě kvalitu zákaznické podpory testoval poslední rok u e-shopů především.ebusinessforum21-cz


Travel Technology Europe

26-27/2/2020

Travel Technology Event je evropskou událostí věnovanou technologiím v cestovním ruchu a my jsme velice rádi, že se této významné události zúčastníme. Ať už jste stávající zákazník společnosti Daktela nebo máte zájem dozvědět se více o našich produktech, službách nebo vizích, těšíme se na vás 26. a 27. února v Olympii v Londýně.Daktela UK Events TTE


Reshoper

30/1/2020

Veletrh a konference pro e-commerce komunitu Reshoper se bude konat již potřetí a těšit se můžete na 130 vystavovatelů a 4000 návštěvníků. Osm praktických přednášek zaměřených na strategický rozvoj e-shopů doplní veletrh, který představí, jaké nové trendy hýbou e-commerce světem. Daktela zde opět představí své řešení pro zákaznickou péči. Přijďte se k nám inspirovat, jak jednoduchá a přehledná může být komunikace s vašimi zákazníky.Daktela EventsKonference Call centra

13/11/2019

Již 19. ročník konference Call centra s podtitulem Zákaznická spokojenost v dynamické době se bude konat ve středu 13. listopadu v Clarion Congress Hotel v Praze a my budeme jako každým rokem u toho. Konference se zabývá novými trendy a otázkami kvality a efektivity práce v kontaktních centrech. Během konference také vyhlásí vítěze soutěže Czech Contact Center Award. Pokud máte zájem dovědět se novinky z oblasti kontaktních center, rádi se s vámi setkáme na našem stánku.Daktela Call Centra konferenceEcommerce Warsaw EXPO XXI

22/10/2019

EXPO XXI je největší událostí pro online prodejce ve střední Evropě a do Varšavy přiláká více než 4000 účastníků, přes 200 vystavovatelů a celkem 34 přednášejících. A Daktela je hrdou součástí této klíčové akce pro profesionály a nadšence elektronického obchodu ve střední Evropě. Ať už jste stávající zákazník společnosti Daktela nebo máte zájem dozvědět se více o našich produktech, službách nebo vizi, velmi rádi se s vámi setkáme na našem stánku A1.7 ve Varšavě na EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, v úterý 22. října od 10:00 do 17:00.Daktela Expo Warszaw 2019


Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.