Daktela PBX

Virtuální ústředna

Virtuální ústředna poskytuje veškeré výhody moderního cloudového řešení bez nutnosti velkých jednorázových investic.

Jedná se o hostovanou ústřednu, která je fyzicky umístěna v plně zajištěném a klimatizovaném datovém centru a je připojena na páteřní síť. Nabízí stejný rozsah telefonních funkcí jako skutečná hardwarová pobočková ústředna. Virtuální ústředna může být volitelně rozšířena o modul callcentra s nativní podporou mnoha komunikačních kanálů.Dedikovaná ústředna Daktela


Základní Vlastnosti


Spolehlivá a bezpečná datacentra

Virtuální ústředny Daktela PBX běží v zabezpečených datových centrech - TTC Teleport Praha, DC Nagano Praha, DC Benestra v Bratislavě a DC Netwise v Londýně.


Pravidelné updaty

V rámci měsíčního paušálu se staráme o pravidelný servis a řešíme případné nutné upgrady - např. bezpečnostní záplaty nebo nové funkcionality.


Technická podpora 24x7

Na všechny virtuální ústředny je poskytována technická podpora v rozsahu 24x7. Všechny servery a síťové prvky jsou nepřetržitě monitorovány do centrálního NOC centra.

Snadné rozšíření kapacity ústředny

Nové telefony lze přidávat až do maximálního počtu linek pro zvolený tarif. Změna tarifu je jednoduchá a není nutná žádná další jednorázová investice.


Spolehlivý a redundatní HW

Virtuální ústředny provozujeme na spolehlivých značkových serverech s redundantními prvky - RAID, síťové zdroje a ECC paměti.


Nižší provozní náklady

S virtuální ústřednou je možné výrazně ušetřit za provozní náklady - např. za energie, IT specialistu, RACK místo, HW maintenance, apod.Funkce ústředny a callcentra

Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.