Když je třeba pracovat z domova … jednotlivci nebo celý tým – je to možné!

HO_woman_pc_dog

Pokud potřebujete zůstat doma, například v situacích jako je stávající nouzový stav, zůstaňte doma vy i celý váš tým. Využijte technologie plně ke své práci a chraňte tak sebe i své blízké.

S Daktelou lze pracovat odkudkoliv s přístupem k internetu, je potřeba mít pouze kvalitní internetové připojení (požadavky na uživatele jsou cca 150 kbit/s). Daktela se ovládá z webového prohlížeče a můžete s ní tedy pracovat z počítače, notebooku, tabletu nebo mobilu.

Nejste nijak geograficky omezováni a nemusíte tak řešit, jestli pracujete z kanceláře, domova nebo z chaty. Mnoho našich stávajících zákazníků nabízí svým zaměstnancům nový typ benefitu – občasnou práci z domova neboli home office.

S Daktelou můžete zpracovávat hovory připojením softwarového telefonu v notebooku s využitím headsetu, nebo dokonce je možné telefonáty směrovat přímo na osobní mobilní telefon. Zároveň se všechny hovory evidují a dle potřeby i nahrávají. Ukážeme vám, jak jednoduše můžete telefonní hovory nahrávat, i pokud budete používat k práci soukromé mobilní telefony.

Emaily a chaty (webchat, sociální sítě) pak standartně vyřizujete v prostředí Daktely.

Díky helpdesku i vzdáleně vyřídíte zákazníkovy požadavky, předáte požadavek kolegovi nebo si dohledáte kompletní komunikační historii s konkrétním klientem.

Vedoucí mají k dispozici stále aktuální i historické statistiky nad všemi zaměstnanci, snadno tak mohou zjistit, zda je výkonost stejná jako z kanceláře nebo naopak vyšší či nižší.

Nabídněte svým zaměstnancům možnost práce z domova!


Ajánlatkérés

  Név: *

  Cég: *

  Email: *

  Telefonszám: *

  A * -val jelőlt mezők kitöltése kötelező.

  Ezt a weboldalt a reCAPTCHA Google Privacy Policy és Terms of Service védi.