Inspirujte se nejlepšími


Daktela V6 nabízí jako otevřené řešení předpřipravené integrační nástroje a současně umožňuje vybudovat kompletně vlastní integraci s interními a externími systémy společnosti. Pro standardní scénáře provázání s běžně využívanými aplikacemi jsou k dispozici zpracované případové studie a dokumenty, které již reflektují zkušenosti s implementací a náš vlastní best practice.


Věří nám 700+ klientůConectart

Jako jeden z největších poskytovatelů služeb kontaktních center v ČR spoléháme na řešení Daktela V6 v počtu přes 700 agentů již více než 2 roky. Nejvíce nám záleží na otevřenosti a flexibilitě řešení při zachování vysoké kvality služeb.

Feedo

Daktela řešení nám umožňuje mít pod kontrolou veškerou komunikaci se zákazníky napříč hovory, maily a webchaty. Naše zákaznická podpora má dokonalý přehled nad jednotlivými dotazy, které tak dokáže rychle a efektivně zodpovědět.

Footshop

Vďaka Daktele sa nám dovolajú ľudia z celého sveta a my sme schopný im veľmi rýchlo pomôcť v 12 svetových jazykoch. Jednoduché nastavenie kanálov nám umožňuje flexibilne pracovať s počtom špecialistov pre jednotlivé krajiny.

Notino

Daktela V6 používáme pro více jak 200 operátorů po celé Evropě. S přístupem pánů z Daktely jsme velmi spokojení, jsou nápomocní a vychází nám vstříc kdykoliv potřebujeme. Verze V6 je intuitivní a oproti původní verzi je uživatelsky přívětivá.

Profi taxi

Díky Daktela řešení mám pod kontrolou veškeré hovory a nepřicházím o klienty. Daktelu využíváme ve formě virtuálního callcentra a vše funguje bezproblémově. V případě potíží se kdykoliv dovolám na technické oddělení a obratem mi pomohou.

Zdeněk Čech, konzultant v oblasti zákaznické péče

Pracuji jako konzultant a pomáhám firmám s jejich růstem a nastavením procesů. Ať získají kontrolu nad komunikací s klienty, doporučuji firmám využívat řešení Daktely. Oceňuji také možnost napojení Daktely s libovolnými interními systémy díky API rozhraní.


  • Vše
  • Cestování
  • Doprava
  • E-shopy
  • Energetika
  • Finanční služby
  • Služby
Altisport
Astratex
4home
Mountfield
Sportisimo
Bonami
Vivantis
GLS
InTime
Uloženka
Liftago
Modrý Anděl
ušetřeno.cz
Klik pojištění
damejidlo.cz
CK Fischer
Firo Tour
Student Agency
Košík
Rohlik
CZC CZ
Spokojený pes
Heureka
Knihy Dobrovský
Použité iPhony
El Nino Parfums
Click2Claim
SpeedyKuryr
Tick Tack Taxi
Reno Car
Auto Jarov
VZP
uLékaře
Medila
Manpower group
Bezrealitky
Bidli
Bohemia Energy
Enrex Energy
AZ Energies
Carrier
Proficredit
Allianz
Solitea
Cool credit
Koupelny Ptáček
Swan
Štvorka

Notino s.r.o.

Notino díky Daktele dokáže obsloužit klienty z jednoho místa ve více než 16 zemích.

ČÍST DÁL
Alensa

Už po několika měsících, kdy používáme Daktelu, můžeme říct, že se jednalo o skutečnou trefu do černého.

ČÍST DÁL
ABS Jets a.s.

Skvělé řešení nám dokázala poskytnout společnost Daktela, která jako jedna z mála umí směrovat provoz u mobilních telefonů přes ústřednu.

ČÍST DÁL
Robot World s.r.o.

Díky řešení na míru a datům, které jsme od Daktely získali, jsme postupně zvýšili naše tržby a zlepšili spokojenost našich zákazníků.

ČÍST DÁL
Efsete

Spolupráci s Daktelou si pochvalujeme také proto, že své řešení neustále rozšiřuje o nové funkcionality, které využíváme také v rámci našich služeb.

ČÍST DÁLDalší příběhy pro vás připravujeme.